Šeštadienį vykusiame kvalifikaciniame važiavime Arminas Jasikonis startavo neblogai ir viso važiavimo metu lenkė savo konkurentus, o galiausiai važiavimą baigė 7-oje vietoje. Kvalifikacija labai nepasisekė daugkartiniam Pasaulio čempionui Antonio Cairoli, kuris griuvo ir susižeidė nugarą. Taip pat griuvo ir po traumos sugrįžęs italo komandos draugas Jeffrey Herlings. Pirmą vietą užėmė Romain Febvre, antras liko Tim Gajser, o trečias – Gautier Paulin.

Sekmadienį vykusiuose finaliniuose važiavimuose Arminas Jasikonis važiavo ganėtinai stabiliai ir finišavo 9-oje ir 11-toje vietose, kas leido lietuviui užimti 10-ąją vietą bendroje įskaitoje Rusijos etape ir toliau išlikti aukštoje 5-toje vietoje Pasaulio motokroso čempionate. Šiame etape nugalėjo abu važiavimus laimėjęs Tim Gajser, kuris po šio etapo tapo čempionato lyderiu. Antras liko Arnaud Tonus, o trečią vietą užėmė Jeremy Seewer.

Po aštuonių etapų pirmauja jau minėtasis slovėnas Tim Gajser, antras žengia Antonio Cairoli, trečias – Gautier Paulin, ketvirtoje vietoje Jeremy Seewer, o penktas Arminas Jasikonis. Jį nuo podiumo skiria vos 19-a taškų. Vis tik pats anykštėnas nebuvo itin patenkintas savo pasirodymu.

„Nesisekė man Rusijoje. Galėjau pravažiuoti vieną greitą ratą, tačiau surasti savo tempą viso važiavimo metu sekėsi sunkiai. Gal važiavau kiek per daug save saugodamas, nežinau. Sunkiai dirba visa komanda ir tikimės kur kas geresnio rezultato. Žinom, kad galiu lipti ant podiumo, bet šiemet dar kol kas nepavyko. Ateinantį savaitgalį laukia 9-asis etapas Latvijoje, tad tikiuosi gausaus palaikymo iš tautiečių. Trasa man puikiai pažįstama ir tinkanti, tad tikiuosi, kad pavyks pasirodyti gerai. Padarysim keletą pakeitimų motociklo nustatymuose, kad jausčiausi dar patogiau ir savo fanams galiu pažadėti, kad iš savęs ateinantį savaitgalį išspausiu viską, kas įmanoma! Tiek komanda, tiek aš labai tikimės gero rezultato Latvijoje“, – sakė A. Jasikonis.

Greičiausią Lietuvos motokroso sportininką bei visą Pasaulio motokroso elitą galėsite pamatyti jau šį savaitgalį, birželio 15-15 dienomis, Kegums trasoje, Latvijoje, vyksiančiame 9-ajame Pasaulio motokroso čempionato etape.