Pranešama, kad Connoras Spearas iš savo namų Plimute dvi valandas važiavo į Bristolyje vykusį muzikos festivalį, tačiau savo automobilį turėjo palikti toliau nuo festivalio vietos. Nekantraudami gerai praleisti laiką, 19-os metų amžiaus vairuotojas ir jo bičiuliai sėdo į taksi ir paliko automobilį, neįsidėmėję jo buvimo vietos. Nuo tos akimirkos nei C. Spearas, nei jo draugai daugiau nebematė juodos spalvos „Opel Corsa“ hečbeko. Savininkas pamena, kad jį paliko gyvenamojoje teritorijoje prie kažkokių krūmų, tačiau toks apibūdinimas tinka didžiajai daliai šio miesto vietų.

C. Spearo mama pasakojo Jungtinės Karalystės naujienų agentūrai, kad yra „priblokšta ir nuliūdusi dėl tokio neatsakingo savo sūnaus elgesio“, tačiau per daug nesirūpina. „Juk žinote, kokie būna jaunuoliai. Pastatė automobilį ir nepasivargino padaryti nuotraukos su gatvės pavadinimu.“

Mama taip pat prisijungė prie sūnaus mašinos paieškos ir savaitgalį vežiojo jį po Bristolį. Akivaizdu, kad automobilis buvo nutemptas į saugojimo aikštelę. Bristolio automobilių statymo taisyklėse nurodyta daug vietų, kur negalima palikti transporto priemonės, tačiau vis tiek keista, kad iki šiol nieko nepavyko rasti.

Vaikinas gavo šiek tiek informacijos, bet ji pasirodė bevertė. Jis net pasiūlė 100 svarų sterlingų atlygį. Tai nemaža suma už nuvertėjusį automobilį, bet C. Spearo mama teigia, jog jis yra sūnaus „pasididžiavimas“, todėl Connoras labai nori susigrąžinti „Opel Corsa“ hečbeką.