„Šis savaitgalis – paskutinė galimybė pasimėgauti adrenalinu vienintelėje Kaune tokio lygio trasoje su unikalia laiko matavimo įranga, – teigė „Vilko kartodromo“ vadovas Gintaras Kaminskas. – Užsidarome visam vasaros sezonui, o rudenį pradėsime jau kitoje vietoje“.

230 metrų ilgio bei 5 metrų pločio kartodromo trasa gali vienu metu važiuoti 8 kartingai, čia yra 12 įvairaus sudėtingumo posūkių. Dabartinis trasos rekordas – 22 sekundės.

Kartodromo atstovų teigimu, ekstremalių pojūčių mėgėjai gali pasijusti kaip tikroje „Formulės-1“ trasoje, nes čia įrengta unikali laiko matavimo įranga bei trasa valdoma šviesoforais, kaip ir automobilių sporto viršūne laikomose lenktynėse.

Geltona šviesa rodo, kad trasoje avarija, yra specialūs įvažiavimai į boksus, startas – taip pat, kaip ir „Formulės -1“ lenktynėse“.

2010 metais atidarytą kartodromą pamėgo ne tik ekstremalių pojūčių mėgėjai, bet ir profesionalai. Čia lankėsi pasaulio kartingo lenktynių trečios vietos bei daugkartinis Lietuvos čempionas Paulius Paškevičius ir Lietuvos čempionas Lukas Stanevičius.

Vytautas Švedas, Saulius Girdauskas, Ramūnas Čapkauskas ir Martynas Samuitis, kaip ir daugelis kitų ralio meistrų, taip pat mėgsta persėsti iš automobilių į kartingus ir rungtis neoficialiose varžybose. Čia buvo surengtos ir Lietuvos scenos žvaigždžių lenktynės.

Kartodrome įrengta viena pažangiausių ir saugiausių technikų Lietuvoje. Lenktyniaujama SODI RX7 kartingais, kurių saugumas atitinka aukščiausius reikalavimus, taip pat kartinguose yra hidrauliniai stabdžiai, reguliuojasi ne tik sėdynių padėtis, bet ir valdymo pedalų atstumas.