Lankytojai galės apžiūrėti naujus „Mercedes Benz Vito“, „Mercedes Benz Sprinter“, „Mercedes Benz Viano“,“Ford Transit“, „Ford Connect“, „Ford Focus“, „Peugeot Partner Tepee“, „Peugeot Exppert Tepee“, „Peugeot Boxer“, „Peugeot 208“, „Fiat Doblo Combi Maxi“, „Fiat Doblo Cargo Maxi“, „Fiat Ducato, perdarytus ir transporto įmonėms pritaikytus furgoninius, tentinius, konteinerinius „Renault Master“, komercinius automobilius su miegamaja dalimi vairuotojams.

Vieni iš žinomiausių furgonų Europoje – „Ford Transit“. Šiemet parodoje bus galima susipažinti su jo ECOnetic modeliu, kuriame įmontuota auto start/stop sistema. Ši sistema automatiškai išjungia variklį sankryžose ar transporto spūstyse ir sumažina degalų sąnaudas. Šis furgonas ypač tinka miesto sąlygomis. Itin moderniomis technologijomis gali pasigirti naujasis „Ford Focus“. Jame įdiegtos automobilio stabdymo, kelio ženklų atpažinimo sistemos, automatinė automobilio parkingo sistema bei kitos vairuotojo bei keleivių saugumą ir patogumą užtikrinančios naujovės. „Ford Focus“ gali būti varomas ir su suskystintomis duojomis.

„Fiat“ komercinės paskirties automobilių gamoje – dideli bei maži krovininiai furgonai, keleiviniai mikroautobusai, šasi su kabinomis ar be jų, netgi specializuoti automobiliai su įvairios paskirties antstatais. Mažieji „Fiat“ modeliai taip pat turi komercines versijas, kurios itin naudingos „mobilių“ darbuotojų kasdieniame darbe. Parodos lankytojai galės susipažinti su trimis naujausiais modeliais: „Fiat Doblo Combi Maxi“, „Fiat Doblo Cargo Maxi“, „Fiat Ducato“. Visi jie pasižymi dideliu talpumu ir krova, kokybe ir ekonomiškumu. „Fiat Doblo“ Hanoveryje (Vokietija) vykusioje aunkvežimių ir komercinės paskirties automobilių parodoje buvo išrinktas geriausiu „2011 m. lengvuoju komerciniu automobiliu“.

Kas antri metai rengiama paroda „TransBaltica“ suburia ne tik mūsų šalies, bet ir kaimyninių šalių transporto bei logistikos rinkos dalyvius, besidominčius Lietuvos tranzitiniu potencialu. Šiemet parodoje dalyvaus 64 kompanijos iš Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos. Be transporto priemonių parodoje „TransBaltica“ bus pristatomos įvairios transporto paslaugos, įranga, eksploatacinės medžiagos, atsarginės dalys, technika ir mechanizmai, skirti degalinėms, automobilių remonto, serviso įmonėms. Ypač daug dėmesio bus skiriama intelektinėms transporto sistemoms ir jų galimybėms.

Šiemet pirmą kartą rengiama „Vežėjų gegužinė“. Tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransBaltica“ vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO gegužės 22-24 dienomis. Įėjimas į parodą nemokamas.