Lietuvos rinkai bus pristatyti penki šio prekinio ženklo modeliai, iš viso vienuolika skirtingai atrodančių motociklų. Tarp jų bus ir populiariausias „Royal Enfield” motociklas „Bullet 500”. „Bullet” yra ilgiausiai pasaulyje gaminamas motociklų modelis. „Royal Enfield” motociklų kainos Lietuvoje prasidės nuo 19 800 Lt.

„Ikona tapusių ir daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių parduodamų „Royal Enfield” motociklų debiutas Lietuvoje – mums didelis pasiekimas. Unikalią istoriją turintys motociklai savo populiarumu prilygsta tokioms legendoms kaip „Harley Davidson” ar „Triumph”. „Royal Enfield” motociklais naudojasi itin plataus spektro šio prekinio ženklo gerbėjai – tiek užkietėję ir adrenalino ištroškę baikeriai, tiek stilingas miesto jaunimas”, - apie prekinį ženklą pasakojo „Motorider” vadovas Valdas Radvilavičius.

Indijoje gaminamais „Royal Enfield” motociklais prekiaujama dvidešimt devyniose pasaulio šalyse. Itin didelio populiarumo „Royal Enfield” sulaukė JAV, Didžiojoje Britanijoje, Japonijoje bei daugelyje kitų šalių. Šių metų pradžioje kompanija taip pat sustiprino pozicijas Rytų Azijos regione, kai buvo atidarytos dvi naujos atstovybės Filipinuose ir Malaizijoje. Šiuo metu „Royal Enfield” bendradarbiauja su daugiau nei 180 tiekėjų skirtingose pasaulio šalyse. Kasmet visame pasaulyje parduodama apie 70 000 „Royal Enfield” motociklų.

„Mūsų šalies motociklų gerbėjų gretose – daug žmonių, vertinančių išskirtinius prekinius ženklus, ne tik techniniame pase nurodytas charakteristikas. Pirmaisiais metais Lietuvos rinkoje planuojame parduoti apie 20 „Royal Enfield” motociklų, kurių savininkams svarbiausia – emocinė produkto vertė ir unikali istorija”, - akcentavo „Royal Enfield” atstovas Lietuvoje.

Legendiniai „Royal Enfield” buvo pradėti kurti Didžiojoje Britanijoje dar 1890 m. Pirmasis „Royal Enfield” motociklas, su ant priekinio rato esančiu varikliu, į gatves išvažiavo 1901 m. Tvirtos konstrukcijos unikalią istoriją turintys motociklai išpopuliarėjo I-ojo pasaulinio karo metu. Vėliau 1949 m. motociklų gamyba buvo perkelta į Indiją, kur britiško dizaino „Bullet 350” buvo naudojamas mūšio lauke. Pirmuoju užsakymu Indijos vyriausybė įsigijo 800 motociklų, kuriuos 1954 m. išbandė karo lauke prie Pakistano sienos. 1995 m. kompanijos gamybos padalinys Indijoje įsigijo „Royal Enfield” prekinį ženklą iš britų.