Pranešimai pareigūnams pasipylė nuo 6 val. ryto, žmonės nenukentėjo.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja, įvykių būta įvairių – nuo autobusų susidūrimo iki smūgių į medžius.

„Vilniuje, Kalvarijų gatvėje ryte susidūrė du autobusai, bet džiugi žinia, kad niekas nenukentėjo. Vakariniame aplinkkelyje 8.41 val. susidūrė trys automobiliai, o kelyje Vilnius-Panevėžys nuo kelio nuvažiavo „Ford“ automobilis“, – vardijo atstovė.

Policija sulaukė pranešimų apie automobilius, atsitrenkusius į kelio ženklus, šaligatvio bortelius, kelio atitvarus.

9.48 val. Žirmūnuose automobilis susidūrė su troleibusu. Talino gatvėje nuo kelio nuslydo automobilis, o Nemenčinėje dėl slidžios kelio dangos mašina atsidūrė griovyje.

Apie 10.16 val. gautas pranešimas, kad Naujojoje Vilniuje „Opel Astra“ atsitrenkė ir nulaužė medį.

Avarijų užfiksuota ir popietę. Švenčionių rajone po vidurdienio nuo kelio nuslydo „Volvo“. Apie 14.43 val. Semeliškių miestelyje į tvorą įvažiavo „Subaru“.

Dėl slidaus kelio apie 14.53 Ozo-Ukmergės gatvių sankirtoje susidūrė du automobiliai. 15.16 val. Naujasodyje dėl slidžios kelio dangos „Opel“ susidūrė su traktoriumi.

Po 15 val. Aukštadvaryje, Trakų rajone, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė miškavežis. Vairuotojas medikų pagalbos atsisakė.

Apie 15.58 val. Švitrigailos-Geležinkelio gatvėse „Infiniti“ nuslydo nuo kelio ir apgadino tvorą.

Pasak J. Samorokovskajos, dėl slidaus kelio įvykusiose avarijose iki pavakarės nukentėjusiųjų neužfiksuota.

Nors snygis kai kuriose vietovėse jau aprimo, pranešimų policija vis dar gauna. Anot atstovės, nors eismo sąlygos nuvalius kelius gerėja, tačiau išlieka sudėtingos.

Teko susidurti su panašia istorija?

O galbūt norite pasidalinti savo patirtimi kita automobiline tema? Užpildykite formą apačioje! 

Įkelti foto