Kaip pasakojo vyras, istorija prasidėjo Vilniuje, Drujos gatvėje. Per sankryžą važiuojantis vyras keliavo Vilniaus autobusų stoties link. „Delfi“ skaitytojas pasakojo, kad važiavo pirmąja eismo juosta, o už jo buvo tuščia.

Vyras pastebėjo, kad antroje juostoje eismas sustojo ir čia įstrigęs „Volkswagen“ vairuotojas panoro persirikiuoti į pirmąją eismo juostą. Deja, įvažiuoti prieš „Delfi“ parašiusio vyro automobilį jam nepavyko.

„Kaip supratau iš tolimesnių jo veiksmų, jį supykdė tai, kad nestabdžiau savo automobilio ir jo prieš save neįleidau“, – pastebėjo vyras.

Pasak jo, savo nepasitenkinimą „Volkswagen“ vairuotojas išreiškė įvairiais būdais. Pirmiausia – mirksėjo tolimaisiais žibintais važiuodamas iš paskos. Esą šį mirksėjimą galima pamatyti ir filmuotoje medžiagoje, mat besikeičiančios šviesos atsispindi ant priešais važiuojančio automobilio valstybinio numerio.

„Vėliau ten, kur abiems eismo kryptims yra tik po vieną juostą, pradėjo mane lenkti prispausdamas prie dešinio krašto ir užlįsdamas į priekį, nors tuo metu priešpriešine eismo juosta važiavo automobiliai“, – baisėjosi pašnekovas.

Ir išties vaizdo įraše matyti, kaip „Volkswagen“ vairuotojas siauroje gatvėje pradeda lįsti iš kairės pusės, netgi išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą, ir tuojau pat užlenda į priekį, priversdamas iš paskos važiavusį automobilį stabdyti ir manevruoti, kad išvengtų susidūrimo.

Vėliau matyti ir dar daugiau chuliganiško vairuotojo elgesio apraiškų. Pavyzdžiui, pasakojo „Delfi“ skaitytojas, „Volkswagen“ vairuotojas gavęs, ko nori, tai yra, užlindęs į priekį nusprendė tyčia stabdyti eismą ir trukdyti važiuoti. Tiesa, tas ilgai netrunka – sulėtinęs greitį „Volkswagen“ vairuotojas tuojau spaudžia akceleratorių ir nurūksta į priekį.

Keli pažeidimai paeiliui

„Delfi“ primena, kad chuliganišku laikomas vairavimas, kai tyčia, iš chuliganiškų paskatų, paeiliui vienas paskui kitą daromi keli Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimai, keliantys pavojų eismo, tai yra, savo ar kitų žmonių, saugumui.

Toks pažeidimas apibrėžiamas Administracinių nusižengimų kodekso 420 straipsnyje ir vairuotojui gali užtraukti 450-550 eurų baudą bei teisės vairuoti atėmimą 1-2 metams. Neblaiviems vairuotojams skiriama bauda dar didesnė – 750-1000 eurų.