Daugiau naujienų skaitykite čia.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė pastebėjo, jog už tokį nusižengimą gresia ir administracinio nusižengimo protokolas.

„Pareigūnai dėl minėto automobilio sulaukė ne vieno gyventojo pranešimo apie paliktą transporto priemonę. Pareigūnai nustatė paskutinį asmenį, įsigijusį automobilį, ir jam išsiuntė raštą su nurodymu patraukti transporto priemonę iki rugsėjo 7 d. Kitu atveju savininkui būtų rašomas administracinio nusižengimo protokolas“, – anksčiau rašė O. Vaitkevičienė.

Kaip rašoma Administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsnyje, jog taip be priežiūros paliktas automobilis, po policijos pareigūnų rašytinio perspėjimo, nesiėmus priemonių juo pasirūpinti, užtraukia baudą transporto priemonių savininkams nuo septyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Pakartotinis pažeidimas užtraukia baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų, taip pat už tokį pažeidimą gali būti skirtas transporto priemonės konfiskavimas.

Po ne vieno nusiskundimo apie stovintį „Nissan Micra“ automobilį, policijos pareigūnai ėmėsi veiksmų. Šį pirmadienį, automobilis buvo pastebėtas kylantis ant techninės pagalbos automobilio priekabos. Tiesa, visa tai vyko su policijos pareigūnų priežiūra. Kilo klausimas, nors vairuotojui duota laiko iki rugsėjo 7 dienos, kodėl pareigūnai atkeliavo anksčiau ir automobilį išvežė.

Susisiekus su Kauno AVPK budinčiu pareigūnu ir pasiteiravus daugiau detalių apie šią situaciją, jis pranešė, jog tokių veiksmų imtasi dėl galimai keliamo pavojaus kitiems eismo dalyviams.

„Automobilis trukdė eismui, o savininkas neatsiliepė, todėl automobilis buvo patrauktas anksčiau“, – teigė pareigūnas.