Sodų gatvėje, už sankryžos su Mokyklos gatve, esantis kelio ženklas „Sustoti draudžiama“ bus perkeltas į dešinę gatvės pusę, šalia – įrengtas kelio ženklas „Įvažiuoti draudžiama“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.).

Eismo pakeitimai
Foto: Kauno rajono savivaldybė

Mokyklos gatvėje už sankryžos su Pilėnų gatve kairėje pusėje bus įrengtas kelio ženklas „Sustoti draudžiama“, dešinėje – „Įvažiuoti draudžiama“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.).

Eismo pakeitimai
Foto: Kauno rajono savivaldybė

Sodų gatvėje už sankryžos su Šakių plentu bus pastatytas kelio ženklas „Vienpusis eismas“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.). Esantis kelio ženklas „Sustoti draudžiama“ bus perkeltas į kairę gatvės pusę.

Eismo pakeitimai
Foto: Kauno rajono savivaldybė

Mokyklos gatvėje už sankryžos su Sodų gatve dešinėje pusėje bus pastatytas kelio ženklas „Vienpusis eismas“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.) ir ženklas „Sustoti draudžiama“.

Eismo pakeitimai
Foto: Kauno rajono savivaldybė

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, eismo pertvarkos įvedamos siekiant padidinti eismo saugumą Akademijos miestelyje. Tam pritarė Kauno rajono savivaldybės administracijos saugaus eismo komisija.

Daugiau skaitykite kaunas.kasvyksta.lt