Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertų konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar pristatymas į namus. El. parduotuvėse taip pat galima įsigyti žiemines padangas, ratlankius ir daugelį kitų reikalingų priedų.

„Volkswagen“ ir „Audi“ – dinamiški prekės ženklai, simbolizuojantys patikimumą ir kasdienį gyvenimą palengvinančias inovacijas. Rūpindamiesi savo klientų patogumu, neseniai pristatėme virtualias atstovybes, o dabar sukūrėme elektronines parduotuves, kuriose lankytojai galės iškart rezervuoti abiejų prekės ženklų automobilius. Nuo šiol pasiekti mus bus lengviau ir greičiau, tam nereikės išeiti iš namų“, – teigė „Volkswagen“ ir „Audi“ importuotojo generalinė direktorė Ilzė Grase-Kibildė.

Šiuo metu elektroninėse parduotuvėse klientai gali rezervuoti daugiau nei 400 „Volkswagen“ ir 90 „Audi“ automobilių. Tam tereikės sumokėti 500 eurų rezervacijos mokestį, kuris gali būt bet kada susigrąžintas. Rezervacijos metu, klientai galės susipažinti su apmokėjimo būdais ir suskaičiuoti preliminarią lizingo* įmoką.
Elektroninės parduotuvės atidarymo proga, klientams automobiliai bus pasiūlyti itin palankiomis sąlygomis. Didžiausia „Volkswagen“ automobiliui taikoma nuolaida siekia 8380, o „Audi“ – 22890 eurų.