„Reaguodami į situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, nusprendėme geranoriškai pratęsti garantijas klientams, kuriems kitu atveju šios jau būtų pasibaigusios. Nors tęsdami savo veiklą laikomės vis būtinų ir papildomų saugos priemonių, mes nuolat galvojame apie ilgalaikius klientų poreikius, todėl suteikiame jiems daugiau lankstumo“, - teigė „Volkswagen“ ir „Audi“ importuojančios įmonės generalinė direktorė Ilzė Grase-Kibildė.

Gamintojo garantijos pratęsimas galioja visiems Baltijos šalyse ir Europoje įsigytiems „Audi“ ir „Volkswagen“ automobiliams. Garantija papildomai pratęsiama trims mėnesiams, o jei buvo pasiekta maksimali rida, skaičiuojami papildomi trys mėnesiai nuo gamintojo garantijos pabaigos dienos.

Klientai, kurie nespėjo atlikti garantinės priežiūros darbų, dėl sąlygų patikslinimo turėtų susisiekti su autorizuotu „Volkswagen“ arba „Audi“ servisu. Bendrai Lietuvoje yra 9 „Volkswagen“ ir 3 „Audi“ autorizuoti servisai, kurie gali atlikti garantinę priežiūrą. Visos šios priemonės yra vienkartinės ir paremtos geranoriškumu reaguojant į Covid-19 sukeltą krizę.