„Polestar“ – tai „Volvo“ elektromobilių markė. „Volvo“ priklauso kinų „Geely“, todėl „Polestar 2“ bus surenkamas toje pačioje gamykloje į pietus nuo Šanchajaus, kur kinų rinkai gaminamas XC40 visureigis. „Polestar 2“ jau gaminamas Kinijoje, bet pirmiausia teks Europos rinkai.

„Polestar 2“ – tai sedano formos hečbekas su keturiais varomais ratais ir kiek aukštesne nei įprasta važiuokle. Taip yra, žinoma, nes „Polestar“ nori unikalaus automobilio, kuris suderintų krosoverio praktiškumą su sedano išvaizda. Įdomu tai, kad „Polestar 2“ gamintojas atvirai teigia, kad jų taikinys – „Tesla Model 3“. Tiesa, „Polestar 2“ nebus pigus.

"Polestar 2"
Foto: Gamintojo archyvas

„Polestar 2“ turi du elektros variklius – po vieną kiekvienai ašiai. Kartu jie išvysto 300 kW. Energijos šie varikliai semiasi iš 78 kWh baterijos, įtaisytos automobilio grindyse. Įdomu tai, kad gamintojas teigia, kad modulinė baterija yra visiškai integruota į automobilio bazę. Tai reiškia, kad jos korpusas prisideda prie kėbulo standumo. Iki 100 km/val. „Polestar 2“ turėtų įsibėgėti per mažiau nei 5 sekundes.

„Polestar 2“ turi 11 colių multimedijos ekraną, kuriame išvysite pažįstamą vaizdą – šis automobilis naudoja „Android“ operacinę sistemą. Ji atkeliauja su savais privalumais – „Google Maps“, „Google Assistant“, o ko trūksta galima surasti „Google Play Store“. Šis elektromobilis taip pat turi neblogą autopilotą.

"Polestar 2"
Foto: Gamintojo archyvas

„Polestar 2“ pirkėjus pasieks vasarą. Na, bent jau to tikimasi, nors dabar tai sunku prognozuoti. „Polestar 2“ kainuos nuo maždaug 59 tūkstančių eurų. Tiesa, vėliau galime sulaukti ne tokių galingų ir pigesnių bei galingesnių ir brangesnių versijų.