Naujas „TCe 100 ECO-G“ trijų cilindrų turbobenzininis variklis nuo šiol bus siūlomas „Duster“, „Sandero“, „Sandero Stepway“, „Logan“ ir „Logan MCV“ modeliams. Jis pasižymi geresnėmis charakteristikomis, pasiekdamas maksimalų 170 Nm sukimo momentą prie 2000 aps./min., taip užtikrinant mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisijas.

Prieinama ir ekonomiška technologija
„Dacia“ LPG modeliai siūlomi už itin konkurencingą kainą be poveikio patikimumui. Naudoti LPG dujas yra žymiai pigiau, bet to, kai kuriose rinkose, pavyzdžiui, Prancūzijoje, ši technologija suteikia dideles mokesčių lengvatas.

Nors vidutinės LPG variklio degalų sąnaudos yra šiek tiek didesnės, bendra nuvažiuojamo kilometro kaina, palyginti su benzininiu varikliu, yra iki 30 proc. mažesnė ir iki 8 proc. mažesnė nei važiuojant su dyzeliniu varikliu.

Neapribotas mobilumas

„Dacia ECO-G“ automobiliais galima įvažiuoti į požemines stovėjimo aikšteles – tą leidžia padaryti sistemos saugos įranga, taip pat šiems automobiliams netaikomi apribojimai dėl padidėjusio užterštumo.

Per daug metų ištobulinta ir saugi technologija

Į „Dacia“ automobilius LPG įranga montuojama pačioje gamykloje. Tai reiškia, kad pirkėjui automobilio nereikia papildomai laukti. Nuo pat pradžių šis variklis buvo kuriamas naudoti LPG dujas. Dujų bakas yra pagamintas iš itin tvirto plieno ir yra sumontuotas atsarginio rato vietoje nesiliečiant su degalų baku.

„Dacia“ automobiliais su LPG įranga prekiauja nuo 2010 m. „Dacia“ išbandytai ir patikimai technologijai suteikia 3 metų arba 100 000 km garantiją – tokią pačią kaip ir kitiems gamos automobiliams.

Paprasta technologija

Vairuotojui naudotis įranga nesudėtinga. Perjungimas iš benzino į LPG dujas ir atvirkščiai galimas dviem būdais: bet kuriuo metu rankiniu būdu naudojantis specialiu prietaisų skydelyje esančiu jungikliu arba automatiškai, kada pasibaigia dujos. Specialūs matuokliai rodo dujų bako užpildymo lygį.

Užpildyti baką galima greitai ir lengvai vos per 2 minutes.