„Beveik 300 vien 2018 m. parduotų automobilių patvirtina, kad „Volkswagen Arteon“ yra reikalingas produktas mūsų rinkai. Tai, kad net 86 proc. visų „Arteon“ buvo prabangiausios „R-Line“ komplektacijos įrodo, jog pirkėjai linkę rinktis gausiai sukomplektuotus modelius. Norėdami klientams pasiūlyti dar daugiau pasirinkimo galimybių, nusprendėme papildyti gamą nauja versija. „Arteon Elegance“ yra tobulas rafinuoto dizaino, išskirtinio dėmesio detalėms ir bekompromisių vairavimo charakteristikų derinys“, – teigė „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Baltijos šalyse Justas Nekrošius.

„Arteon Elegance“ bus siūlomas su dviejų galingumų benzininiais ir dyzeliniais varikliais. 2.0 TSI versijos varikliai išvystys 140 kW/190 AG arba 200 kW/272 AG, o 2.0 TDI varikliai – 140 kW/190 AG arba 176 kW/240 AG. Pradinė „Arteon Elegance“ kaina Lietuvoje prasidės nuo 38 854 eurų.

„Arteon“ apjungia sportišką charakterį, universalumą ir aukščiausią kokybę. „Arteon Elegance“ modelyje pirmenybė teikiama dizainui. Ši komplektacija nuo „R-Line“ ir bazinės versijų išsiskiria papildomai komplektuojamomis šviesios spalvos lubomis, lengvojo lydinio 18 colių skersmens ir 8J pločio „Muscat“ ratlankiais, polimeru padengtomis 245/45 R18 padangomis, kontrastingais galinio vaizdo veidrodėlių gaubtais su matinio chromo apdaila, „Alcantara“ sėdynių apmušalais ir „Vienna“ odos intarpais durelėse, aliumininiais durelių slenksčiais, „Line Light Black“ dekoratyviniais intarpais ir daugiafunkciniu vairu su pavarų perjungimo galimybe.

Dar vienas svarbus patobulinimas – visi naujausi „Arteon“ modeliai, įskaitant ir „Elegance“, bus komplektuojami su trečiosios kartos multimedijos sistema MIB3, kuri leis automobiliui prisijungti prie interneto. Ši sistema be išmaniojo telefono leidžia naudotis muzikos platformomis ar klausytis radijo internetu, o keleiviai gali prijungti savo išmaniuosius įrenginius prie „Arteon“ bevielio interneto stotelės.

Automobilis supranta balso komandas, kuriomis galima pakeisti tikslą navigacijoje, atlikti skambučius ir naudotis kitomis funkcijomis – tereikia ištarti „Hello Volkswagen“. Tai ne mažiau svarbi naujiena ir mėgstantiems naudotis „App Connect“ funkcija – prisijungimui nebereikės USB jungties.

Modelis pasiekė puikių rezultatų NCAP saugumo testuose. Nepriklausoma Europos vartotojų apsaugos organizacija suteikė šiam modeliui aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą. Anot „Euro NCAP“, dėl savo standartinės avarinio stabdymo sistemos, „Arteon“ tapo saugiausias verslo klasės automobilis pėstiesiems.

Be to, naujas „Arteon“ tapo vienu iš pirmųjų „Volkswagen“ modelių Lietuvoje, kuriems taikoma standartinė penkių metų arba 100,000 km garantija. Naujoji penkerių metų garantija nuo šiol bus taikoma visiems naujiems „Volkswagen“ modeliams.