Gamintojų teigimu, naujasis „Caddy Family“ yra komfortiškesnis ir pritaikytas ilgoms kelionėms. Modelis turi automatinę pavarų dėžę su dviguba sankaba, taip pat skelbiama, jog prekybos pradžioje vairuotojai galės rinktis iš 150 AG ir 102 AG galios variklių.

„Caddy Family“ pasižymi pritaikymu šeimos kelionėms. Vairuotojams siūloma rinktis furgoną su centrinėje konsolėje integruotu daugiafunkciniu kompiuteriu, keturiais garsiakalbiais ir 12 voltų elektros lizdu automobilio gale. Bagažinės talpą gamintojas padidino iki 3 tūkst. litrų.

Saugumo įrangos sąraše – vairuotojo ir keleivio oro pagalvės bei elektroninė stabilumo programa ESP. Taip pat „Caddy Family“ turi pažangesnę nei pirmtakas automatinę apsaugos nuo riedėjimo atgal sistemą.

Saugiau keliaus ir vaikai

Be naujojo „Caddy Family“, šiemet vokiečių gamintojas pristatė ir komercinius „Multivan Family“, „Caddy Profi“ ir „Transporter Proffi“ modelius. Patobulintame „Multivan Family“ keleivinio furgono salone telpa iki 7 žmonių.

Tolimų kelionių metu keleiviams bei vairuotojui pasitarnaus pastovaus greičio palaikymo sistema ir trijų zonų oro kondicionierius „Climatronic“ su galimybe koreguoti oro temperatūrą ne tik priekyje, bet ir gale.

Pabrėžiama, kad naujausiame „Multivan Family“ modelyje prie keleivių salono sėdynių atsirado vaikų kėdučių „ISOFIX“ fiksatoriai.

Įdiegė komforto elementų

Darbui skirtiems „Caddy Profi“ ir „Transporter Profi“ furgonams suteikta daugiau keliamosios galios. Naujajame „Caddy Kasten Profi“ ji padidėjo iki 658 kg, „Caddy Kombi Profi“ – iki 688 kg, „Transporter Kasten Profi“ – 798 kg, o „Transporter Kombi Profi“ – 815 kg.

Gamintojas pabrėžia, jog komercinių automobilių komfortą padidino modernesnės įrangos sprendimai. Visuose automobiliuose integruoti elektra valdomi vairuotojo ir priekinio keleivio durelių langai, elektriniai reguliuojami ir šildomi išoriniai atbulinės eigos veidrodėliai bei puikiai išvystyta oro kondicionavimo sistema.

Komercinės paskirtiems modeliams buvo suteikta dar daugiau naujovių, siekiant padidinti saugumą kelionių metu. Vairuotojams patogiai įlipti padės galinės dvivėrės durys su langais. Taip pat salone yra užrakinamas ir apšviečiamas pirštinių laikiklis, apsaugos nuo vagysčių signalizacija ir įprasto dydžio atsarginis ratas.