Kaip teigiama gamintojo atstovų pranešime žiniasklaidai, naujasis „Volkswagen up!“ taps vienu iš didžiausią pavaros mechanizmo pasirinkimą turinčių mažiausios klasės modelių.

Gamintojas siūlo rinktis vieną iš dviejų benzininių variklių (asortimentą papildys 66 kW/90 AG jėgos agregatas), taip pat suspaustų dujų arba elektrinį variklį. Bus galima rinktis vieną iš trijų komplektacijos rinkinių su gausiomis suasmeninimo galimybėmis, taip pat bus ir padidinto pravažumo modifikacija, ir smulkiajam verslui skirtas dvivietis krovininis furgoniukas.

Aršiausiems muzikos fanams bus galimybė į mažąjį „Volkswagen up!“ sumontuoti įspūdingo skambesio ir galingumo 300 W galios „BeatsAudio“ garso sistemą, paversiančią miesto mažylį „diskoteka ant ratų“.

Naujasis koncepcinis automobilis dar labiau ištrins ribas tarp įprasto kompaktinės klasės lengvojo automobilio ir nuolat populiarėjančio miestui pritaikyto SUV visureigio.

Gamintojas tikina, kad tai bus labai netolimos ateities modelis ir rimtas kandidatas į masinę gamybą per ateinančius keletą metų. Tai bus tarsi loginis ryšys tarp neseniai Las Vegase įvykusioje CES buitinės elektronikos parodoje parodytos galimybių studijos - „BUDD-e“ prototipo ir realaus masinės gamybos automobilio.