„Naujieji „i20 Active“ ir „Santa Fe“ toliau plečia mūsų „Crossover“ tipo automobilių ir visureigių asortimentą Europoje, kur šiemet visi modeliai buvo atnaujinti arba pakeisti naujais, o pirmoji 2015 m. pusė buvo mūsų sėkmingiausias laikotarpis Europoje – stengsimės užtikrinti augimą ir toliau“, – komentavo Thomaso A. Schmido, „Hyundai Motor Europe“ vykdomasis direktorius.

Naujasis „i20 Active“ – tvirtas automobilis nuotykiams mieste

2016 m. prekyboje Europoje pasirodysiantis „Crossover“ tipo „i20 Active“ sustiprins „i20“ serijos patrauklumą. Šioje serijoje taip pat yra erdvusis ir rafinuotasis penkių durelių „i20“ ir sportiškasis kupė „i20“.

Norint užtikrinti „i20 Active“ savitumą buvo pakoreguota pakaba, tad šis automobilis yra 20 mm aukštesnis, palyginti su penkių durelių „i20“. Siekiant geresnio matomumo buvo pakelta vairuotojo sėdynė, tvirto automobilio įspūdį sukuria dugno apsaugos priekyje ir gale, plastikinės ratų arkų apdailos – visa tai šį automobilį išskiria iš tradicinių B segmento modelių ir padidina jo patrauklumą naujiems klientams.

Naujasis „Santa Fe“ – rafinuotas ir naujoviškas visureigis

Naujasis „Santa Fe“ pristatomas su dizaino patobulinimais ir naujomis pažangiomis aktyviosios saugos, komforto ir patogumo funkcijomis. Populiarusis visureigis yra „Hyundai Motor“ ilgiausiai Europai gaminamas modelis, kuris jau tapo vienu iš prekių ženklo simbolių ir užsitarnavo rafinuoto bei nepriekaištingos kokybės automobilio reputaciją.

Naujojo „Santa Fe“ profilis sukuria sportiško ir šiuolaikiško automobilio įspūdį bei atspindi naujausias „Hyundai“ šeimos išvaizdos tendencijas. Subtiliai patobulintas salono dizainas ir naujos medžiagos neleidžia suabejoti – šis automobilis yra pats tikriausias įmonės visureigių asortimento flagmanas.

Automobilyje įrengta begalė naujų aktyviosios saugos ir komforto funkcijų: autonominiai avariniai stabdžiai, apie iš galo atvažiuojančius automobilius perspėjanti, pastovaus greičio palaikymo, nematomų zonų aptikimo, pagalbinė rikiavimosi ir tolimųjų šviesų sistemos.

Ryšiui palaikyti skirta „Android Auto“ sistema

„Hyundai Motor“ yra pirmoji automobilių gamintoja pasaulyje, įdiegusi „Android Auto“ savo automobiliuose – ši sistema įdiegta šiemet JAV rinkoje debiutavusiame „Hyundai Sonata“ modelyje. O jau lapkričio mėnesį debiutuojantis naujasis „i40“ bus vienas pirmųjų automobilių Europoje, kuris turės „Android Auto“ sistemą.

„Android Auto“ leidžia išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema naudotojams prijungti savo prietaisus prie „Hyundai“ informacinės pramoginės sistemos ekrano, taip užtikrinant prieigą prie originalių ir trečiųjų šalių programėlių, daugiausia skirtų srautiniam muzikos klausymuisi, bendravimui ir radijo paslaugoms.

„Vision G“ – ateities dizainas ir technologijos

Dinamiškasis koncepcinis kupė „Vision G“ įkūnija „Hyundai“ aukščiausios klasės automobilių dizaino evoliuciją ir pristato pažangiąsias ryšio ir valdymo technologijas.

Unikali sportiška išvaizda ir pažangiosios technologijos buvo sukurtos bendradarbiaujant viso pasaulio „Hyundai“ dizaino centrams. Naujos funkcijos, pavyzdžiui, lenktas jutiklinis ekranas prideda rafinuotumo nepaprastai kokybiškam ir ganėtinai santūriam interjerui.

Jocheno Sengpiehlo, „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros viceprezidento, komentaras: „Vadovaudamiesi savo „Modern Premium“ strategine kryptimi, atnaujiname „Hyundai“ prekių ženklą ir kuriame naujas galimybes savo klientams. „Vision G“ parodo, kokio dizaino ir automobilių galite tikėtis iš „Hyundai“ ateityje, o „Hyundai N“ suteikia mūsų prekės ženklui daugiau jausmingumo.“