„Opel“ yra vienas iš nedaugelio automobilių gamintojų, septynviečių kompaktiškų vienatūrių segmente, siūlančių modelį varomą benzinu, dyzeliu, suslėgtomis gamtinėmis dujomis (CNG) ir suskystintomis dujomis (LPG), kai dujų įranga montuojama dar gamykloje.

„Opel“ pristatydama „Zafira Tourer LPG“, suskystintomis dujomis varomų modelių skaičių padidina iki devynerių.

„Zafira Tourer“ 1.4 LPG Turbo „ecoFLEX” variklis sunaudoja 8,6 l dujų šimtui kilometrų, o anglies dvideginio tarša siekia 139 g/km (varomo benzinu duomenys: 6,7 l/100km, 156 g/km CO2). Važiuoti dujomis yra maždaug 40 proc. pigiau lyginant su benzinu (remiantis tuo, kad vienas litras aukšto oktaninio laipsnio benzino kainuoja 1,60 euro, o suskystintų dujų – 0,76 euro). Tad važiuojant dujomis taupomi ne tik pinigai, bet ir mažiau teršiama aplinka.

60 l suskystintų dujų bakas yra integruotas po automobilio grindimis, todėl bagažo erdvė nesumažėja bei išlieka galimybė rinktis patogią „lounge“ sėdynių sistemą. Vien tik su pilnu dujų baku „Zafira Tourer“ gali nuvažiuoti apie 650 km, o jei dar naudojamos ir benzininio bako atsargos, iš viso galima įveikti daugiau nei 1500 km. Vairuotojas gali lengvai rinktis degalų rūšį mygtuko paspaudimu, o ištuštėjus dujų bakui, automatiškai įsijungia benzininis režimas. Skystų kristalų (LED) ekranėlyje, kai automobilis varomas LPG, šviečia indikatorius, jis užgęsta, kai pasirenkamas benzinas. Degalų sąnaudų rodiklis rodo ir dujų, ir benzino atsargas.

Pradinė „Zafira Tourer 1.4 turbo LPG ecoFLEX” kaina Baltijos šalyse yra 82 900 Lt su mokesčiais. Ši „Zafira Tourer“ versija papildo jau esamų, LPG varomų modelių gretas – „Corsa“ (trijų ir penkių durų), „Meriva“, „Astra“ (penkerių durų ir universalas „Sports Tourer“) bei „Insignia“ (keturių ir penkių durų sedanas bei universalas „Sports Tourer“).