Slalomo organizatoriai - „Honda“ klubas Klaipėdoje. Šio klubo nariai prižiūrėjo varžybų teritoriją bei teisėjavo.

Pasak vieno iš slalomo organizatorių Lino Eimučio, „Honda“ klubo Klaipėdoje senbuvio, renginio tikslas ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir suvienyti visus automobilių mėgėjų klubus.

30 slalomo dalyvių automobiliai buvo suskirstyti į tris klases pagal litražą.

Slalome buvo lenktyniaujama įvairaus amžiaus automobiliais. Seniausias automobilis varžybose – 24 metų, o naujausias - pagamintas 2002 m.

Varžybų dalyviai ne profesionalai, tačiau, pasak L.Eimučio, laikas, per kurį automobiliai įveikdavo trasą stulbino.

Pirmoje klasėje nugalėtoju tapo su 2 litrų darbinio tūrio varikliu BMW automobilis, vairuojamas Tomo iš „Baltijos sporto“ klubo (Klaipėda). Jis trasą įveikė per 53,05 sekundės. Antros klasės pirmos vietos nugalėtoju tapo 1,6 litro darbinio tūrio variklio „Volkswagen Golf“ automobilio vairuotojas Karolis iš RS klubo (Klaipėda). Jo laikas 49,30 sekundės. Mėgėjų klasėje nugalėtoju tapo klaipėdietis Vladas. Slalomo trasą savo 1,6 litro darbinio tūrio variklio „Honda CRX“ jis įveikė per 49,95 sekundės.

Kiekvienos kategorijos nugalėtojams įteiktos taurės, penki litrai brangaus tepalo, degalų nuolaidų kortelės bei „Honda“ atributikos.