Savo „Facebook“ paskyroje ralio lenktynininkas rašė, kad turėdamas LASF licenciją jis įvairiose varžybose ir lenktynių trasose nepertraukiamai varžėsi 21 metus. Vis dėlto, šiemet jis nusprendė šios licencijos atsisakyti.

„Po 21 metų nepertraukiamo dalyvavimo LASF rengiamuose čempionatuose per kuriuos nusišypsojo sėkmė 10 kartų tapti Lietuvos čempionais, po LASF sparnu dalyvauti eilėje Baltijos, Europos ir pasaulio čempionato etapų, visgi šiemet, kad ir kaip bebūtų gaila, negalime tęsti toliau ir atsisakome LASF licencijos, bei dalyvavimo šios organizacijos organizuojamame autoralio čempionate! Negalime stebėti ir vegetuoti terpėje, kurioje priimami protu nesuvokiami sprendimai ir paminamos visos mūsų ekipažo taip puoselėjamos vertybės!

Nei kiek nekvestionuojame suverenios šalies Ukrainos siekio į laisvę, tad užjausdami dėl ten vykstančios tragedijos, bei norėdami parodyti nuolankumą ir palaikymą, didvyriškomis pastangomis apginti ne tik savo, mūsų – Baltijos šalis, bet ir visą Europą nuo tironijos, blogio ir priespaudos, nusprendėme šį sezoną lenktyniauti po mėlynai geltona Ukrainos vėliava ir atstovauti šios šalies federaciją!

Tai nereiškia, kad išsižadame brangios ir mylimos Lietuvos, tai reiškia, kad nesutinkame būti LASF vadovybės ir etikos komisijos pusėje dėl priimamų neadekvačių sprendimų ir nenorime būti su jais tapatinami!

Pirmasis startas jau ateinantį savaitgalį Latvijoje (LRČ Rally Liepaja) kurį deja, dėl tų pačių priežasčių, iškeitėme į Lietuvos čempionato lenktynes Kelmėje!

Neatmetame galimybės dalyvauti pasirinktose lenktynėse Lietuvoje, visgi vienareikšmiškai kaip svečiai, o ne čempionato dalyviai!

Nesiekiame nieko gąsdinti, įžeisti ar kurstyti nesantaikos, siekiame padėti atsimerkti ir grįžti į realų pasaulį, be konspiracijos teorijų ir mistikos, kuriam dabar kaip niekad reikia blaivaus proto ir mūsų visų pagalbos!

Šią nepavydėtiną situaciją gali ištaisyti tvirta prezidento pozicija Ukrainos karo klausimu ir pagalba etikos komisijai priimti protingus sprendimus, kurie nuvalytų visas dėmes ir pasipiktinimą visuomenėje! Kažkodėl prezidentas tyli… Kodėl?!

Ir jei taip yra todėl, kad prezidento kabinete nuomonė vyrauja tokia pati kaip autosporto padugnės Maškausko lūpose, kuo tada išreiškusieji pasitikėjimą prezidentu skiriasi nuo verslininkų vis dar vykdančių verslą Rusijoje? Juk patogu, pelninga, aišku, „o kaip gi kitaip“… tik ar labai etiška ir skanu?!

Marginalų idėjomis vedamas mąstymas neturi teisės pasireikšti vadovaujamos federacijos teritorijoje ir jei galime diskutuoti skiepų ar valdžios sprendimų klausimais, kalbant apie karą Ukrainoje, sąmokslo teorijos privalo išnykti arba bent neišeiti iš, gero federacijai linkinčio, asmens supratimo ribų ir juolab nedaryti įtakos absurdiškiems sprendimams!

Sėkmės, taikos ir santarvės Brangieji!“ – „Facebook“ paskyroje rašė lenktynininkas V. Švedas.

Nemaišant sporto su politika

Po 21 metų nepertraukiamo dalyvavimo LASF rengiamuose čempionatuose per kuriuos...

Posted by Vytautas Švedas on 2022 m. birželio 22 d., trečiadienis

Atsisakančių daugėja

Atsižvelgdami į LASF veikslus, nenorą dalyvauti federacijos organizuojamuose renginiuose pareiškia vis daugiau lenktynininkų. Apie tai antradienį vakare paskelbė ir „Kalėda Racing“ komanda, kuriai atstovauja Arnas ir Arvydas Kalėdos.

Kalėda Racing pranešimas
Foto: Facebook