Į Kačerginės „Nemuno žiedą“ grįžta traukos lenktynės. Iš karto po Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato ir „Time Attack“ taurės apdovanojimų, pusę septintos vakaro žiedo lenktynininkus trasoje pakeis „drago“ šou, kuriame, kaip sako organizatoriai, sugrįš išskirtinė „Taikos dragų“ atmosfera.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Taikos draguose“ galėjo varžytis kas su kuo nori, tą patį padarysime ir čia. „Drago“ čempionate teisėjai sustato automobilius pagal greitį, o čia dalyviai galės pasirinkti sau priešininką, susitarti, ir stoti prie starto linijos su kuo tik nori, draugu, ar priešu, nepriklausomai nuo automobilio galingumo. Tai „dragas“, kuris neįpareigoja būti profesionalu“, - renginį pristatė vienas iš organizatorių Laurynas Simonavičius.

Nepaisant to, kad čia galima dalyvauti net ir su visiškai standartiniu automobiliu ir kviesti į dvikovą ką tik panorėjus, „Drag Challege“ dalyviai bus skirstomi į klases pagal automobilių trasos įveikimo laiką, o jų pasirodymai bus fiksuojami profesionalia įranga.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Turėsime profesionalų laiko matavimą, tokį, kuris matuoja ir Lietuvos traukos lenktynių čempionato kovas, tad matysime ir reakcijos laiką, ir greitį ties finišo linija. Planuojame netgi turėti ekraną, rodysiantį greitį gyvai“, - apie infrastruktūrą kalbėjo L. Simonavičius.

Traukos lenktynės vyks „Nemuno žiedo“ starto – finišo tiesiojoje, trasa – 1/8-oji mylios „drago“ standartais arba 201,168 metrų.

Foto: Organizatorių nuotr.

Nors dalyviai galės varžytis tarpusavyje nepriklausomai nuo technikos pajėgumo, teisėjai vertins jų rezultatus dvikovose individualiai. Vairuotojai kovos dėl nugalėtojo titulo 5-iose skirtingose klasėse.
„Toks formatas yra smagus tuo, kad prie starto linijos gali stoti net ir galingas automobilis prieš silpną. „Drage“ nėra svarbu vien tik automobilio galingumas, čia reikia turėti gerą reakcijos laiką, išmanyti variklio charakteristikas ir itin tiksliai mėtyti pavaras. Tad net ir mažas hečbekas gali pasirodyti geriau nei galingas sportinis automobilis. Norime, kad renginys būtų geras laiko praleidimas tiek patiems dalyviams, tiek ir žiūrovams“, - kalbėjo „Drag Challenge“ atstovai.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Ring Challenge“ metu naujausią savo transliavimo įrangą testuos „Arena HD“ komanda, tad traukos lenktynes bus galima stebėti tiesiogiai.