Nors į renginį susirinko ir ne itin gausios sportininkų gretos, kovos virė iki pat galo. R3000 klasėje nuo pat pradžių lyderio poziciją užsitikrino Aurimas Mištautas su BMW, o nuo jo vos 12,631 sekundės atsiliko Izidorius Paukštys. Trečiąją vietą klasėje išplėšė su technika kovojęs Danas Azikejev.

R1600 įskaitoje visų lenktynių metu lyderio vietą saugojo Richardas Martinkevičius, antroji vieta pirmojo važiavimo metu teko Vilmantui Karaliui, o trečiąją iškovojo Aurimas Kučinskas.

R2000 įskaitoje nuo pat lenktynių pradžių lyderio poziciją saugojo Julius Ašmonas, antroji teko techninių gedimų kamuotam čempionato debiutantui Lukui Artūrui Gudui, o trečioje liko Aurimas Lekavičius.

Susumavus abiejų važiavimų rezultatus, pirmoji Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etapo vieta R1600 įskaitoje teko Aurimui Kučinskui, antroji – Vilmantui Karaliui, o pirmąją užtikrintai iškovojo Richardas Martinkevičius. R2000 įskaitoje, trečiąją vietą išsaugojo Lukas Artūras Gudas, antruoju podiumo laipteliu džiaugėsi Julius Ašmonas, o pirmąją užsitikrino Aurimas Lekavičius. R3000 įskaitoje trečiąją vietą išsaugojo Izidorius Paukštys, antrąją – Gediminas Bilinskas, o pirmąją iškovojo visų lenktynių metu lyderio vietą gynęs Aurimas Mištautas.

GT AM klasės dalyvių tarpe pirmoji vieta teko vienvaldžiui lyderiui Titui Čapkauskui. Antrosios vietos nugalėtojui Tautvydui Lašui koją kišo technikos gedimai, o Mantui Matukaičiui taškus čempionate rinkti sutrukdė kaistantis bolidas.

Lietuvos „Time Attack“ čempionato „Street Plus 4“ klasėje, antrąją vietą iškovojo Šarūnas Žilaitis, o pirmąją išplėšė Vytas Bilinskas, gatvėmis skirtu važiuoti bolidu „Porsche 911“ trasą įveikęs per 1.21,852 minutės.

„Street Plus 3“ įskaitoje, greičiausias buvo Marius Kemešys su BMW 316 automobiliu, antroje vietoje liko Vaidas Budrys su „BMW 120d“, o trečiąją – Jordanas Kubilius ir „BMW 323ti E36“.

„Street Plus 2“ klasėje trečioji vieta teko Haroldui Jotautui, antroji – Redui Alubickiui, pirmoji – Kristupui Šablinskui su „Honda Civic“.

„Street 2“ klasėje, pirmąją vietą iškovojo Mindaugas Baranauskas, antroje vietoje palikdamas Dovydą Jakštą, o trečioje – Sergej Finenko.

Lenktynėms ruoštos technikos „PRO 1“ klasėje trečioji vieta teko Edvinui Plaušiniui, antrąją iškovojo Laurynas Simonavičius, o pirmąją – Vilmantas Karalius. „PRO 2“ klasifikacijoje pergalę išplėšė Tadas Petukauskas, antroji vieta teko Kasparui Skyreliui, o trečiąją iškovojo Vilius Praninskas. „Pro Max“ klasėje trečią vietą iškovojo Titas Čapkauskas, o antrąją ir pirmąją vietas dalinosi šeimyninis tandemas – Aistė ir Mantas Matukaičiai su „Corvette C6 Z06“.

Kitas Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etapas dalyvius kvies rinktis Estijoje, „Audru ring“ trasoje rugpjūčio 21-22 dienomis, po to lenktynės vėl grįš į Lietuvą.

Trečiasis „Time Attack“ etapas įvyks Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje rugsėjo 12 dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)