Šioje trasoje vyko ir antrasis „RMC LT by Spark Energy“ etapas, kuriame netrūko efektingų lenkimų ir įspūdingų momentų. Prognozuojama, kad artėjant sezono finalui, kovos dėl taškų tik intensyvės. Dalyviams trasos konfigūracija yra puikiai žinoma, todėl komandos ruošia naujas strategijas, o rezultatus bus galima išvysti jau šį šeštadienį.

„Lenktynių linija“ vadovas ir „RMC LT by Spark Energy“ varžybų organizatorius Martynas Tankevičius džiaugiasi, kad nuoseklus darbas ir partnerių pasitikėjimas padėjo įjungti aukštesnę pavarą bei į varžybas sutraukti rekordinį dalyvių skaičių.

„Nepaisant visų suvaržymų organizuojant varžybas pandemijos metu, noriu padėkoti visoms komandoms, kurios tiki „Rotax“ technika, įvairiais būdais prisideda gerindamos varžybų sąlygas. Artėjantis „RMC LT by Spark Energy“ ketvirtasis etapas bei „Rotax Nordic Cup Round 2” dalyvių gausa tik liudija faktą, kad kartingo disciplina išgyvena atgimimo metus“, – komentavo M. Tankevičius.

„Rotax Max Challenge“ sportininkai varžosi keliose kategorijose pagal amžių: „Micro“, „Mini“, „Junior“, DD2, „DD2 Masters“. Lietuviams konkurenciją sudarys gausi delegacija sportininkų iš Latvijos bei Estijos. Užsiregistravo ir dalyvis iš Sakartvelo.

Šeštadienį vartai dalyviams ir žiūrovams atsivers nuo aštuonių ryto. Vyks dalyvių registracija bei techninė ir administracinė komisijos. Nuo devynių iki dešimtos vyks oficialios treniruotės, o iš karto po jų kvalifikaciniai važiavimai. Finalinių važiavimų žiūrovai kviečiami stebėti nuo vidurdienio. Dėl dalyvių gausos jie išskirti į du važiavimus. Nuo 16 valandos prasidės „Super Final“ važiavimai, kurie truks net dvi valandas.

„Rotax Max Challenge powered by Spark Energy“ čempionato dalyviai kovoja ir dėl ypatingų prizų. Dviejų mažiausių klasių („Micro“ ir „Mini“) laimėtojus šiemet apdovanosime naujais „Rotax“ varikliais. O „Junior“ ir DD2 klasių sportininkai kovoja dėl kelialapio į „Rotax Max Grand Finals“ – didįjį finalą Bahreine.

„Ne visų šalių nacionaliniai laimėtojai patenka į metinį „Rotax“ renginį, nes kiekvienai klasei ten skiriamas ribotas vietų skaičius. Tačiau Lietuva tokį bilietą turi. Sportininkui belieka tik nuvykti į Bahreiną, sėsti į jam paruoštą kartingą ir mėgautis lenktynėmis su geriausiais pasaulio „Rotax“ kartingų pilotais“, – sako organizatorius M. Tankevičius.