Renaldas Šeinauskas pasakoja, kad praėjusiame Lietuvos ralio čempionato etape Žemaitijoje jam sunkiai sekėsi koncentruotis į vairavimą ir rezultatą, kadangi jų BMW automobilį kamavo techninės problemos. Ekipažui galvą skaudėjo dėl kaistančio variklio ir neveikiančio vairo stiprintuvo, tad mintys apie kovą buvo nustumtos į antrą planą. Tačiau artėjančiame ralyje Renaldo Šeinausko ir Dariaus Leskausko duetas jau galės spausti maksimaliai – mechanikai rado ir pašalino trukdžius.

„Įkvėpę šviežio oro gurkšnį ir susitvarkę motoro problemas ruošiamės važiuoti į Viekšnius. Žemaitijoje pasikankinome, po ralio perrinkome motorą ir esame pasiruošę. Žinoma, per tuos procesus nebeliko laiko testams, tačiau tikimės, kad viskas bus gerai. Dabar visos mintys nukreiptos į Viekšnius“, - sakė Renaldas Šeinauskas.

Tačiau po Lietuvos ralio čempionato etapo „Orlen Lietuva Rally 2021“ Viekšniuose Renaldas Šeinauskas poilsio neturės, kadangi jis su komanda startuos Palangoje už dviejų savaičių vyksiančiose „Aurum 1006 km“ lenktynėse. Kaip žinia, lenktynių savaitgalis Palangoje prasideda jau nuo savaitės vidurio, tad Renaldo Šeinausko laukia tikrai įtemptos dienos.

„Tik grįžę po Viekšnių, po poros dienų su trimis automobiliais išvykstame į Palangą. Taigi, pasiruošimas Palangai vyksta lygiagrečiai su Viekšniais. Panašu, kad iš serviso automobilio įrankių iškrauti net nereikės. Pasikeičiame lenktyninę techniką į kitą ir lekiame į pajūrį“, - pasakojo lenktynininkas.