Lenktynininkai varžysis keturiose klasėse.

MINI

MINI klasėje iš 118 sportininkų lenktyniaus net penki lietuviai: Simas Baciuška, Ainis Vibriantis, Vanesa Šilkūnaitė, jos brolis Markas Šilkūnas ir Dovydas Gudelevičius.

Turbūt daugiausiai tikimasi iš Dovydo ir Simo.

Simą Baciušką treniruoja jo vyresnysis brolis Rokas, kuris daug metų lenktyniavo šioje trasoje ir puikiai ją pažįsta. S. Baciuška šiais metais pirmą kartą išvažiavo į tarptautines lenktynes, tačiau lenktyniaus gamyklinės „Parolin“ komandos gretose, tad iš jo tikimasi neblogo rezultato.

Potencialą geram rezultatui turi ir Dovydas Gudelevičius – ne veltui pernai jis šioje klasėje iškovojo Lietuvos čempiono vardą.

OKJ

OK „Junior“ klasėje iš 104 sportininkų Lietuvą atstovaus tik vienas – Sirvydas Šimkus. Sirvydas jau turi tarptautinių varžybų patirties, o pernai šioje klasėje iškovojo Lietuvos vicečempiono titulą. Jis lenktyniaus už itališką „Energy“ komandą.

OK

OK klasėje iš 71 sportininko lenktyniaus du lietuviai – Jokūbas Bagdonavičius ir Andrėja Vibriantytė. Abu šie sportininkai išaugo iš „Junior“ klasės, kurioje abu važiavo labai greitai. Tačiau gerokai galingesnė ir greitesnė klasė taps rimtu iššūkiu.

Jokūbas pernai „Junior“ klasėje laimėjo Lietuvos čempionatą. Abu sportininkai turi nemažai tarptautinių varžybų patirties, tad viskas priklauso tik nuo to, kaip greitai jie sugebės prisitaikyti prie naujos technikos.

KZ2

Galingiausioje ir greičiausioje KZ2 klasėje iš 59 sportininkų lenktyniaus vienintelis lietuvis Kajus Šikšnelis. Tai bus pirmos lenktynės naujoje klasėje Kajui, kuris iki šiol lenktyniavo OK kartingais.

Kajus šiems metams pasirašė sutartį su „Energy“ komanda ir tai greičiausiai bus paskutiniai metai, kai jis rimtai varžysis kartingu – jaunuolis ruošiasi persėsti į automobilį. Tačiau šis sezonas jam bus itin svarbus.

Lenktynių rezultatus gyvai stebėti galima čia.