Vadinamu nuliniu ekipažu B. Vanagas Lietuvoje pasirodys jau antrą kartą. Drauge su šturmanu Mindaugu Čepuliu ir antruoju „Team Pitlane“ ekipažu, kurį sudaro Edvinas Juškauskas ir Šarūnas Paliokas, lenktynininkas inspektuos trasas, tikrins, ar nepažeidžiami saugumo reikalavimai, ar žiūrovai vadovaujasi ralio stebėjimo taisyklėmis.

Be saugumo misijos, „Toyota Gazoo Racing Hilux“ taip pat suteiks nepaprastą reginį žiūrovams. Klasikinio ralio trasose iš visos milžiniškos V8 širdies riaumojantis bolidas atvykusiųjų dėmesį atkreips iš labai toli. Ankstesniųjų ralių patirtis rodo, jog po išgirstamo variklio griausmo praeina dar keliasdešimt sekundžių, kol pamatomas pats Dakaro bolidas.

Ypač patogioje lokacijoje – tarp Vilniaus ir Kauno – organizuojamą ralį nemokamai išvysti galima šį penktadienį Elektrėnų miesto greičio ruožuose. Jų metu pasirodys net 86 dalyvių flotilė iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos ir net Didžiosios Britanijos, o trasas atidarys „Inbank team Pitlane“ ekipažas.

Rugsėjo 11–12 dienomis vyksiančiame „Kuusamet Group Rally Elektrėnai 2020“ Dakaro bolidas „Toyota Gazoo Racing Hilux“ pasirodys paskutinį kartą šiame sezone, todėl žiūrovai raginami nepraleisti progos ne tik pamatyti bolido trasose, bet ir užsukti į serviso erdvę nusifotografuoti su lenktynininkais, prie bolido ar įsigyti komandos atributikos.