„Atėjo laikas keistis, – pasakoja L. Ramoška. – Jau antrus metus turime problemą ir jeigu iki dabar žinojome, kad bet koks bandymas judinti šį klausimą bus tiesiog pūtimas prieš vėją, tai kartu su E. Janavičiaus atėjimu į prezidento pareigas, tikimės, jog būsime išklausyti.“

Anot L. Ramoškos, situacija paprasta: LASF vadovaujant Romui Austinskui buvo įvesta tvarka, nurodanti, kad kiekviename komitete privalo būti po vieną narį iš Techninių reikalavimų komiteto, Saugaus varžybų organizavimo komiteto ir Teisėjų komiteto.

„Iš esmės – atsiranda trys žmonės, kurie menkai ką turi bendro su mūsų kuruojamu sportu. Tačiau jie turi balso teisę sprendžiant, kur tas sportas eis. Pernai turėjome situacijų, kur turėjome kreiptis į federacijos tarybą tam, kad būtų išspręsti drifto bendruomenėje savaime suprantami dalykai, tačiau kai komitete yra žmonės iš pašalies, tai nėra taip paprasta. Dabar situacija dar sudėtingesnė, nes kuo toliau, tuo sunkiau susišnekėti, jau nekalbant apie kompetenciją vertinti dalykus, kurių savo akimis nesi matęs. Trumpai tariant – atėjo laikas keisti federaciją, jos vidinius niuansus ir nebijome būti pirmi, kurie tai padarys“, – pabrėžė L. Ramoška.

Linas Ramoška

Tokia kritika varžybų oficialiems asmenims išreiškiama ne pirmą sykį – tiek teisėjų, tiek saugaus varžybų organizavimo komiteto nariai yra sulaukę pastabų dėl dvigubų standartų, bei dinastinių protekcijų ir praeityje, tačiau reikalavimų pakeisti komitetų narius iki šiol nesulaukta.

Pralaužti ledai gali lemti ir tolimesnę federacijos pokyčių bangą, su kuria ir siejamas naujasis prezidentas Egidijus Janavičius.