Kai prie starto linijos stojo tuzinas mėgėjų čempionato dalyvių, netikėtai gausiai susirinkę žiūrovai nesitikėjo pamatyti tokios aršios kovos trasoje, pranokstančios net aukščiausios Lygos Lietuvos čempionato kovas. Ypač antrame važiavime, kai starto tvarka po paskutinių lenktynių buvo apversta aukštyn kojomis.

Greičiausieji turėjo brautis pro lėtesnius, šie nepasidavė, netrūko momentų, kai į posūkį vienu metu lindo po tris automobilius. Itin aršiai kovojo „Honda Civic“ automobilius vairuojantys R2000 klasės dalyviai Tadas Petukauskas ir Aurimas Lekavičius su R3000 klasėje „Honda Integra“ važiuojančiu Tautvydu Andziulevičiumi. Nors kolektyvas nevengė kiek pasistumdyti buferiais ir pasiramstyti veidrodėliais, lenktynininkai trasoje rodė aukštą klasę ir apsiėjo be jokių incidentų.

„Labai smagu, kai vyksta arši kova. Nereikia gailėti automobilio buferių. Reikia kovoti. Ir kuo daugiau bus tokių kovojančių – tuo smagiau“, – po aršios kovos žiūrėdamas į sulaužytą priekinį automobilio buferį sakė Tautvydas.

Jis laimėjo lenktynes R3000 klasėje už nugaros palikdamas Artūrą Kliobavičių ir Gabrielių Krikšiūną. Tadas su Aurimu pasidalino pirmą ir antrą pozicijas R2000 klasėje. Trečias čia – Šarūnas Saltonas. R1600 klasės podiumą užpildė Dovydas Akstinas, Audrius Liutkevičius ir Auris Motekūnas. R3000+ klasėje greičiausias buvo Marius Santockis.

Kartu su mėgėjų lygos lenktynėmis „Ring Challenge“ vyko ir Lietuvos „Time Attack“ čempionato pirmasis etapas, kuriame geriausius rezultatus demonstravo pasitreniruoti prieš „Aurum 1006 km“ lenktynes Palangoje atvykę profesionalai.

Greičiausią dienos laiką įvažiavo Mantas Matukaitis su BMW M3 – 1:14.293. Sportininkas sakė norėjęs pasibandyti važiavimą naujomis padangomis. Jis laimėjo PRO3500 klasę. O čia antra už jo – žmona Aistė, po ilgos pertraukos vėl grįžusi prie vairo.

Įspūdingą laiką pademonstravo ir praėjusių metų Lietuvos žiedinių lenktynių čempionas Aurimas Mištautas, taip pat važiuojantis BMW – 1:16.151. Lenktynininkas sakė atlėkęs čia kaulų pramankštinti. Tačiau įsėdus į automobilį ir prasidėjus kovai su Mariumi Gaukštu užvirė kraujas, tad ir spustelėjo. Tai jam atnešė pergalę PRO3000 klasėje.

PRO2000 greičiausias buvo Tadas Petukauskas – 1:20.280. PRO16000 nugalėjo Laurynas Simonavičius – 1:22.048.

SEMI įskaitoje greičiausią rato laiką pademonstravo silpniausioje SEMI16000 klasėje „Honda Civic“ automobiliu važiavęs Vilmantas Karalius – 1:25.837. Tarp važiuojančių standartiniais automobiliais greičiausias buvo STC3000+ dalyvis Mantas Janavičius su „Porsche 911 GT3“ – 1:19.601.