Nors dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos šiemet „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose veikiausiai nebus pasiektas dalyvių iš skirtingų šalių skaičiaus rekordas, tačiau liepos 31-ą – rugpjūčio 1-ą dienomis į Rokiškį bei Zarasus atvyksiantys žiūrovai čia pamatys daugiau nei Lietuvos ir Latvijos ralio meistrų kovą.

Apie savo ketinimus dalyvauti šiame ralyje jau anksčiau yra skelbusi „Eurolamp WRT“ ekipa, važiuojanti WRC kalibro „Mini“ automobiliu, o dabar savo planus patvirtino ir dar viena užsienio komanda.

Į Lietuvą atvyks vienas greičiausių jaunųjų Suomijos ralio talentų, 2018-aisiais greičiausiu šios šalies jaunuoju lenktynininku tapęs, pernai R2 klasės čempiono vardą iškovojęs,o šiemet „Junior WRC“ besivaržantis Sami Pajari.

Tai jau antrasis kartas, kai šį pilotą bus galima išvysti „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose. Jis čia startavo 2018-aiaisis. Tokių pačių planų jaunasis Suomijos ralio talentas turėjo ir pernai, tačiau jo ketinimus tuomet pakoregavo Suomijoje per varžybas patirta avarija ir gauta trauma.

Šiemet Sami Pajari į Lietuvą atvyksta turėdamas dar daugiau patirties ir čia sieks pasitikrinti savo sugebėjimus kovoje prieš dalyvius iš Baltijos šalių.

„Startuosime čia 2019-ais metais pagamintu „Ford Fiesta R2T“ automobiliu. Tokiu pačiu, kokiu važiuojame „Junior WRC“. Šių metų sezone spėjome pravažiuoti tris nacionalinio ralio čempionato etapus ir WRC Švedijos etapą, todėl „Samsonas Rally Rokiškis“ mums bus puiki proga po karantino pertraukos vėl prisiminti lenktyniavimą. Pagrindinis mūsų tikslas – geros emocijos ir sėkmingas pasirodymas ruošiantis startui WRC etape Estijoje šiemet“, - sakė Sami Pajari.

„Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas. Taip pat čia vyks ir „Baltic Rally Trophy“ etapas. Iš viso per dvi dienas ralio dalyviai turės įveikti 16 greičio ruožų bei beveik 140 km distanciją.

Daugiau informacijos apie „Samsonas Rally Rokiškis“ rasite organizatorių interneto puslapyje www.samsonasrally.com