„Samsonas Raly Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ralio regione veikiančios įmonės UAB „Lašų duona“ generaline direktore Iveta Aukštuoliene. Įmonė sutiko tapti generaliniu renginio rėmėju ir prisidėti prie didžiausios vasaros ralio šventės organizavimo.

„Labai džiaugiamės, kad UAB „Lašų duona“ tapo mūsų didžiulio renginio generaliniu rėmėju. Siekiame abiems pusėms naudingo bendradarbiavimo ir tikimės, kad ši partnerystė taps tradicija ir ateities renginiams. Tai inovatyvi, labai moderni ir socialiai atsakinga įmonė, tad radome bendrų sąlyčio taškų ir pasirašėme bendradarbiavimo sutartį“, – sakė Audrius Gimžauskas.

Vaizdingose Sartų regioninio parko apylinkėse, kur tvyro švariausi ir didžiausi Lietuvos ežerai, prieš 25 metus buvo atidaryta duonos kepykla. UAB „Lašų duona“ yra 100 procentų lietuviško kapitalo įmonė, šeimos verslas, iš kartos į kartą suteikiantis klientams galimybę mėgautis natūraliu ir autentišku lietuviškos duonos skoniu.

„Mūsų kompanijos tikslas - saugoti ir puoselėti vietinių maisto produktų kultūrą su visomis tuos produktus supančiomis tradicijomis, gamybos ir paruošimo būdais, tiekti kokybiškus bei sveikus maisto produktus, kuriuos užauginame savo ir vietinių ūkininkų laukuose, tręšiamuose tik žaliosiomis trąšomis bei prižiūrimuose stengiantis puoselėti aplinkinę gamtą.

Ne be reikalo turime patentavę šūkį „Lašų duona - viso pasaulio duona“, nes pasaulyje mes jau beveik 20 metų. Gaminius sėkmingai eksportuojame ir į kitas pasaulio šalis, tokias kaip JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Vokietija, Anglija, Airija, Graikija, Ispanija, Kipras, Danija, Honkongas“, – sakė I. Aukštuolienė.