Nors vasaros ralio sostine ir toliau išliks Rokiškis, tačiau šiais metais ralio lenktynininkus savo krašto keliuose galės pamatyti ir zarasiškiai. „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas tvirtina, kad toks sprendimas buvo priimtas siekiant išklausyti Zarasų krašto žmonių pageidavimus.

„Eilę metų, kai nebevyksta „300 Lakes Rally“, iš Zarasų krašto žmonių ir valdžios sulaukdavome prašymų, komentarų ir klausimų, ar sugrįš kada nors tas pats organizatorius į Zarasus. Taigi, šiemet grįžtame.

"Samsonas Rally Rokiškis"
Foto: Organizatorių archyvas

Iš Rokiškio tikrai niekur nesiruošiame bėgti. Mums ten labai patinka, renginys kasmet sulaukia pasisekimo, bet niekas nedraudžia prijungti ir dar vieną lokaciją, todėl buvo nuspręsta šiais metais aplankyti ir Zarasus.

Už supratimą dėkojame Zarasų rajono merui, administracijai. Radome bendrą kalbą ir labai džiaugiuosi, kad ralio geografija plečiasi ir šiemet varžybos vyks ne viename, o jau dviejuose rajonuose“, – džiugia žinia pasidalijo „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas.

„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos bus antrasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas, o Latvijos ralio bei „Baltic Rally Trophy“ čempionatų dalyviams tai bus debiutinės varžybos COVID-19 pandemijos pakoreguotame 2020-ųjų metų sezone.

"Samsonas Rally Rokiškis"
Foto: Organizatorių archyvas

Beje, Audriaus Gimžausko teigimu, būtent dėl paskelbto karantino šių metų „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos bus kiek kitokios. Žiūrovams reikės laikytis ne tik įprastų ralio stebėjimo taisyklių, bet ir tuo metu galiosiančių Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymų.

Daugiau informacijos apie šių metų ralį bus skelbiama organizatorių puslapyje internete bei „Facebook“ paskyroje.