Puiki diena „Schles-Ford-Raid“ komandai.

Greičiausias buvo Thierry Magnaldi, trasą įveikęs 3 valandas 22 minutes ir 54 sekundes, bei 2-iomis minutėmis ir 55-iomis sekundėmis aplenkęs komandos draugą Jeaną-Louis Schlesserą.

3 minutes ir 46 sekundes nuo lyderio atsiliko „Volkswagen“ lenktynininkas Ginielis De Villiersas, sugaišęs pusantros minutės mažiau, nei komandos draugė Jutta Kleinschmidt.

Greičiausias iš „Mitsubishi“ atstovų – Lucas Alphandas – nuo T.Magnaldi atsiliko 6 minutes ir 2 sekundes bei turėjo tenkintis 5-ąja vieta.

Šeštas – dar vienas japonų komandos lenktynininkas – Stephanas Peterhanselis.

Carlosas Sainzas liko tik septintas ir prarado lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje.

Techninius nesklandumus įveikęs Robby Gordonas su „Hummer“ šiandien užėmė 11-ąją vietą.

Keturioliktoji atiteko Nasserui Al Attiyah su „BMW“, kuris vakar trasoje lyderiams prarado daugiau kaip keturias valandas ir dar užsidirbo 30-ies minučių baudą. Vis dėl to mechanikams pavyko per naktį pašalinti variklio gedimą tad katarietis vėl leidosi į dykumą.

24-as šiame etape „Oscar“ bagiu važiuojantis latvis Maris Saukans, bendrojoje įskaitoje esantis vienu laipteliu aukštesnėje vietoje.

Motociklininkų tarpe nesėkmė ištiko vieną iš lyderių. Cyrilis Despres griuvo ir smarkiai susitrenkė petį, tačiau sugebėjo ne tik pasiekti finišą (liko septintas), bet žada ir toliau tęsti dalyvavimą maratone.

O greičiausias šiame etape buvo Carlosas De Gavardo, finišą pasiekęs per 4 valandas ir 32 sekundes.

3 minutes ir 23 sekundes čiliečiui pralaimėjęs Giovanni Sala liko antras.

Nuo italo puse minutės atsilikęs Isidre Esteve Pujolis užėmė trečiąją vietą, už savęs palikdamas Palą Andersą Ullevalseterį (ketvirtoji vieta), Marcą Coma (penktas šiandien, tačiau išliko lyderiu bendrojoje įskaitoje) bei Andy Caldecottą, kuris liko šeštas.

Kaip įprasta, visi lyderiai važiuoja „KTM“ markės motociklais. Davidas Fretigne, greičiausias iš „Yamaha“ atstovų, nuo lyderio atsilikęs 8 minutes ir 19 sekundžių užėmė aštuntąją vietą.

Janis Vintersas iš Latvijos atsiliko nuo C.De Gavardo beveik keturiasdešimt minučių (27-oji vieta šiandien), tačiau bendrojoje įskaitoje išlieka pirmajame trisdešimtuke, užimdamas paskutinį jo laiptelį.

Šeštąjį etapą iš tiek pat galimų laimėjęs Vladimiras Chaginas su „Kamaz“ sunkvežimiu vis labiau tolsta nuo pagrindinių konkurentų. Rusas trasą įveikė per 4 valandas 3 minutes ir 19 sekundžių, antroje vietoje likusį Hansą Stacey su „MAN“ aplenkdamas daugiau kaip septyniolika minučių. Trečias šiandien, tačiau į antrąją poziciją bendrojoje įskaitoje pakilo dar vienas „Kamaz“ atstovas – Firdausas Kabirovas.

Bendroji įskaita (po 6-ojo etapo iš 15-os)