Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai tokį sprendimą priėmė dėl pokyčių automobilių sporto kalendoriuje, mat dėl COVID-19 paskelbta pasaulinė pandemija gerokai iškraipė sporto šakų renginių grafiką visame pasaulyje. Pokyčius teko priimti ir „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriams.

„Dėl paskelbto karantino kai kurių renginių datas teko keisti. Taip įvyko, kad Europos ralio čempionato etapu esančios „Rally Liepaja“ varžybos Tarptautinės automobilių federacijos sprendimu buvo užkeltos ant „Samsonas Rally Rokiškis“ datos.

Buvome priversti keisti savo renginio datą. Tikrai nenorėjome, kad datos ralių Rokiškyje ir Liepojoje dubliuotųsi, todėl varžybas perkėlėme dviem savaitėmis anksčiau“, – sakė „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas.

Pasak Audriaus Gimžausko, datos pakeitimas jokios neigiamos įtakos pasiruošimo raliui darbams nepadarys. Priešingai – organizatoriai tikisi dar geresnio oro ir didelio susidomėjimo tiek dalyvių, tiek žiūrovų gretose.

„Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, „Baltic Rally Trophy“, bei „R2 Baltic Cup” čempionatų etapas ir, tikėtina, kad šios varžybos Rokiškyje bus vienas pirmųjų ralio renginių po griežto karantino laikotarpio.