„Dream 2 Drive“ ekipažą su „Volkswagen Scirocco GT24“ bolidu sudaro trys Lietuvos virtualių žiedinių lenktynių čempionai: Martynas Sidunovas (2017), Domantas Ladauskas (2018) ir šių metų čempionas Tauras Gudinavičius.

Trys pirmi kartai

Pirmieji du važiuos ilgiausiosiose savo šių metų lenktynėse – 2 valandų „Nankang Endurance Academy“ išbandyme. Martynas jau yra ragavęs ilgų nuotolių: kartu su Tauru Tunyla laimėjo pirmąsias Lietuvoje naktines „Fast Lap“ lenktynes. Domantui tai bus pirmas kartas, kai lenktynėse nesustodamas važiuos valandą. Jie startuos šeštadienį 10:30 val.

Tik šiemet pradėjęs lenktyniauti Tauras Gudinavičius jau demonstruoja greitą tempą. Paskutinėse „Ring Challenge“ sezono greičiausiojo rato lenktynėse nuo Domanto atsiliko tik puse sekundės. Taip jis užsitarnavo teisę dalyvauti Baltijos šalių žiedinių lenktynių etape. Tai bus pirmas kartas jo karjeroje, kai prie starto stos su galingiausiais automobiliais Baltijos šalyse. Tauras Gudinavičius startuos sekmadienį 13:30 val. ir 16:00 val.

Sezono kulminacija – paskutinėse lenktynėse

Šiaurės Europos zonos 6 valandų čempionatą pavasarį pradėję gražia pergale „Dream 2 Drive PRO“ nesitikėjo, kad į paskutines sezono lenktynes važiuos su tokia įtampa. Su „Cupra TCR“ važiuojantys Okaras Brazaitis, Eimantas Navikaukas, Tauras Tunyla ir Kasparas Vaškelis čia važiuoja tik dėl podiumo viso sezono įskaitoje.

"Dream 2 Drive" komanda
Foto: Komandos archyvas

„TCR Endurance“ klasėje pirmos 4 vietos išsitenka 16 taškų diapazone. Tai yra labai mažai, nes už pirmąją vietą lenktynėse duodama 60 taškų. Dabar „Dream 2 Drive PRO“ komanda yra ketvirtoje vietoje ir nuo podiumo juos skiria vos du taškai. Sezono prizininkų likimas spręsis šeštadienį 13:30 val.