Nuo pat pirmųjų „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų 2017-aisiais metais čia lenktyniaujantis suomis ir šiemet bandys pasiekti savo tikslą – iškovoti pirmąją vietą absoliučioje įskaitoje. Arčiausiai šio titulo jis buvo debiutinėse „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose, kai laimėjo trečią vietą. Tuomet čia nugalėjo Janis Vorobjovs su Ivo Pūkiu, antras finišavo Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano duetas, o Teemu Asunmaa ir Jonne Halttunen tandemas turėjo tenkintis trečia pozicija. „Subaru Impreza WRX STI“ tuomet vairavę suomiai nuo nugalėtojų atsiliko kiek mažiau nei 40 sek.

Po metų į „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas Teemu Asunmaa ir vėl sugrįžo. Tiesa, su nauju šturmanu ir nauju automobiliu. 2018-aisiais metais stenogramą jam skaitė Antti Haapala, o duetas sėdo į „Ford Fiesta Maxi“ automobilį. Tąkart ekipažas absoliučioje įskaitoje pasirodymą baigė ketvirtoje vietoje ir lyderiams pralaimėjo daugiau nei 2 min. 40 sek.

Šiemet į „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas Teemu Asunmaa taip pat jau užsiregistravo. Šįkart vėl su kitu šturmanu ir dar konkurencingesniu automobiliu. Suomiui stenogramą skaitys jo tautietis Jani Salo. Svečiai lenktyniaus „Ford Fiesta N5+“ automobiliu.

„Martyno Samsono kvietimu čia atvyksiu jau trečią kartą. Šio ralio atmosfera tiesiog nuostabi – visur daug žiūrovų, labai greiti ir techniški greičio ruožai. Kasmet bandome čia pasirodyti kaip galima geriau ir norėtume čia nugalėti. Aišku, sunku lenktyniauti su lietuviais ir latviais, kurie daug labiau patyrę lietuviškame ralyje, tačiau šiemet pasistengsime kovoti dėl pergalės. Prieš varžybas Rokiškyje dar startuosime WRC etape Suomijoje, todėl atvyksime puikios formos. Nekantriai laukiu starto Lietuvoje“, - sakė Suomijos ralio čempionas Teemu Asunmaa.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai šiemet varžybų dalyviams pateiks išties nemažai iššūkių, mat šiais metais greičio ruožų skaičius padidėjo iki 16-os. Jais dalyviai turės įveikti beveik 150 kilometrų. Tradiciškai ekipažų lauks ne tik lenktynės Rokiškio krašto žvyrkeliais, bet ir mieste, greta Rokiškio dvaro.