Burtai lėmė, kad pirmosios tos dienos lenktynės vyktų Hokenhaimo trasoje su neįprastu „Taatus“ lenktyniniu bolidu. Reikėjo važiuoti tolygiai ir posūkiuose išnaudoti didelę jo prispaudžiamąją galią. Kvalifikacijoje ir pirmajame važiavime dominavo M. Mendelis. Antrasis važiavimas buvo atvirkštine starto tvarka ir čia labai dideliu skirtumu pirmas finišavo U. Riis.

Antrieji burtai pateikė dar sunkesnę užduotį. Stipriai vairuotojo sugebėjimus ir trūkumus pabrėžiantis ketvirtosios kartos „Mazda MX-5“ „Vallenlungos“ trasoje. Čia lyderio pozicijoje vėl važiavo Urmas Riis ir Matas Mendelis. Tačiau visų lenktynių metu buvo apstu mikrodvikovų. Dėl gerų pozicijų reikėjo kovoti kone kiekviename posūkyje, nes automobiliai buvo identiški, o vairuotojai – vieni geriausių Baltijos šalyse.

Per šias lenktynes dalyviai galėjo surinkti maksimalų 20 taškų kraitį. Šie prisidėjo prie fiziniuose, psichologiniuose ir tikruose vairavimo testuose uždirbtų taškų bei lėmė patekimą į finalą. Taigi savo grupėje geriausiai pasirodė estas U. Riis ir į finalą pateko su 37 taškais iš 50 galimų. Nuo jo šiek tiek atsiliko M. Mendelis – 32 taškai. Tauras Gudinavičius ir Gvidas Okas turi po vienodai taškų – 29 – ir į finalą pateko kartu.

Kitą dieną vyko pirmosios grupės atkrentamieji važiavimai. Laimėti kelialapį į finalą šioje grupėje buvo sąlyginiai lengviau. Dėl susiklosčiusių aplinkybių pusfinalio važiavimuose negalėjo dalyvauti Lukas Drungilas ir Kristijonas Plioplys. Tuo tarpu artėjantį savaitgalį savo svajonės sieks Edvinas Žadeikis, Justas Pirinauskas, Algirdas Sabutis ir Dominykas Eičinas. Burtai lėmė, kad dalyviai tądien lenktyniavo labai gerai visiems pasaulio benzingalviams pažįstamais automobiliais – „Audi TT Cup“ ir BMW M235i. Atitinkamai Jie važiavo „Brands Hatch Indy“ visų dešinių posūkių trasoje ir gerai pažįstamoje Estijos „Auto24Ring“.

Edvinas Žadeikis įrodė, kad atrankoje ne veltui buvo pirmas iš daugiau nei beveik pusantro šimto dalyvių. Jis dominavo 3 iš 4 tos dienos važiavimų ir abiejose kvalifikacijoje. Tik paskutinėse lenktynėse jį nukarūnavo ką tik abitūros egzaminą išlaikęs Justas Pirinauskas.

Galutinėje pusfinalio taškų suvestinėje J. Pirinauskas ir E. Žadeikis turi po vienodą taškų kraitį – 39. Nuo jų gerokai atsiliko A. Sabutis su 31 tašku. Tuo tarpu D. Eičinui kelialapį į finalą „nupirko“ 29 taškai.

Lemiamose lenktynėse TOP 8 susitiks birželio 9 dieną, o taškai vėl pradedami skaičiuoti iš naujo. Daugiausiai taškų surinkęs lenktynininkas oficialiai taps naujuoju Baltijos šalių virtualių žiedinių lenktynių „Dream 2 Drive” čempionu. Kartu su prizu jis gaus lenktynininko licenciją, visą lenktynėms reikalingą aprangą, asmenines automobilių sporto trenerio Jono Dereškevičiaus pamokas ir vietą profesionalioje lenktynių komandoje. Su ja ir greitu „Volkswagen Scirocco GT24“ automobiliu naujasis virtualių lenktynių čempionas dalyvaus svarbiausiose šių metų Baltijos šalių lenktynėse.