A. Jasikonis yra kol kas pirmasis ir vienintelis Lietuvos motociklininkas, kuriam pavyko pasaulio motokroso čempionate MXGP užlipti ant nugalėtojų pakylos. Šiemet lietuvis varžėsi ne tik tarptautinėse varžybose, bet ir lenktyniavo Lietuvoje.

„Daug talentingų motociklininkų nieko nepasiekė, nes galvojo, kad užtenka vien talento, o stengtis nereikia, tačiau jie klydo. Ruoštis reikia ištisus metus“ – yra sakęs sportininkas, užsiminęs, kad šie metai jam ne tokie paprasti, mat neturi gero kontrakto, tad retkarčiais netgi motociklą tenka pačiam atsivežti.

Panašu, kad šios dienos jau praeityje, mat ateinančių metų lenktynėse jis turės tvirtą užnugarį.

„Tai, kad aš jaunas, nereiškia, kad neturiu patirties. Lenktyniauju nuo 16-os, o ateinantis sezonas man bus trečias. Iš savęs tikiuosi labai daug ir mes dėl to jau sunkiai dirbame“ – akcentavo A. Jasikonis.

Jis pabrėžė, kad ypač džiaugiasi turima nauja technika, prie kurios pratinasi kiekvienos dienos treniruotėse. Anot sportininko, tereikia pritaikyti dar kelias detales, kad motociklas jam tiktų idealiai.

„Pirmą kartą, kai prisijungiau prie komandos ir atėjau į dirbtuves, buvau tikrai nustebęs. Tai kažkas, ko nepamatysi visur ir kasdien“, – kalbėjo A. Jasikonis.