„Jis gal iš kitos planetos?“ — galėdavai girdėti, kai pro žiūrovus praskriedavo Ignas Domeika su raudonu BMW „kompaktu“. Praėjusių metų R1600 klasės čempionas persikėlė į BMW uždominuotą R3000 klasę, bet ir čia šansų nepalieka niekam, teigiama pranešime žiniasklaidai. Santūrus lenktynininkas prieš paskutinį etapą turi sukaupęs 54 taškus iš 60 galimų. Net jeigu jis nebaigtų lenktynių, o iš trasos jį ištemptų „Nissan Navara“ saugos automobilis, I. Domeika liktų antras.

R3000 klasės lenktynės "Autoplius.lt Fast Lap" lenktynėse
Foto: Organizatoriai

Aurimas Mištautas nuo I. Domeikos atsilieka 14 taškų. Jis, galima sakyti, „Autoplius.lt Fast Lap“ naujokas, nes čia lenktyniavo tik pernai. Tiesa, antroje vietoje A. Mištautas įsitaisęs labai patogiai: nuo trečios vietos jis atsiplėšęs per 12 taškų.

Kalbant apie trečią vietą, darosi daug įdomiau. Ją dabar užima Danas Azikejevas su 28 taškais. Lenktynininkas su savo „kregžde“ visą sezoną važiuoja tikrai stabiliai, bet apie ramią sezono pabaigą gali tik pasvajoti. Nuo jo tik tašku atsilieka Marius Survilas su „chuliganu“. Dėl dviejų podiumo laiptelių viskas kaip ir aišku, tačiau dėl trečiojo dviems lenktynininkams tikrai reikės pasigalinėti šaltoje Estijos trasoje.

R3000 klasės lenktynės "Autoplius.lt Fast Lap" lenktynėse
Foto: Organizatoriai

Paskutiniosios šio sezono „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynės vyks spalio 6 dieną Estijos „Auto24Ring“ trasoje. Čia ir paaiškės Lietuvos Lietuvos RACE žiedinių lenktynių čempionato nugalėtojai.