„Junior 1000“ klasėje, kurioje lenktyniauja jaunimas, nugalėjo Valdas Mikužis. „Toyota Yaris“ vairavęs sportininkas aplenkė analogišką automobilį pilotavusį Normantą Lepšį. Trečiosios vietos taurė įteikta Ramintai Jankauskaitei, vairavusiai „Opel Corsa“.

Jungtinėje „1600 Super“ ir „2000 Super“ klasėje nugalėtoju tapo Tomas Skrodenis, vairavęs „Honda Civic“. Jis aplenkė Mindaugą Sidabrą, tačiau šiam sportininkui tai – mažas praradimas, kadangi jis jau užsitikrino šių metų Lietuvos čempiono titulą ir varžovai jo pavyti nebeturi net teorinių šansų. Trečią vietą laimėjo Arnas Kanapeckas, kuris šiame etape startavo kiek patobulintu savo „Volkswagen Golf“.

„Buggy 1600“ klasė buvo ta, kurią buvo galima vadinti tarptautine. Čia startavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos lenktynininkai, vairuojantys bagius. Tačiau niekas neprilygo patyrusiam tauragiškiui Tautvydui Urbai. Europos etapų nugalėtojas ir prizininkas Vilkyčiuose savo oponentus paliko toli už nugaros.

Antrą vietą laimėjo estas Ivo Sults, o trečią poziciją apgynė Andrius Lugauskas, atsiimti apdovanojimo tradiciškai atėjęs su į autokrosą žengiančiu sūnumi Adrijumi.

Gausiame dalyvių būryje varžėsi ir Lietuvos autokroso pirmenybių dalyviai. Jie kovojo trijose klasėse. 1600 įskaitoje pergalę šventė Valdemaras Vitkus. Antrą poziciją laimėjo Ričardas Mockus, o trečios vietos taurę išplėšė Deividas Kusas. 2000 klasėje nugalėtoju tituluotas Paulius Kiudys. Antrosios vietos prizininku tapo Paulius Mikelaitis. Arūnui Majauskui pavyko iškovoti trečią vietą.

Galine ašimi varomų bagių įskaitoje startavo keturi dalyviai, tačiau finišuoti nesugebėjo Gedas Kirdeikis. Pirmą vietą laimėjo Vytautas Kuras, antras pro šachmatinę vėliavą praskriejo Romas Kiaulakys, o trečias liko Mindaugas Kirdeikis.

Iš viso šiame etape dalyvavo 37 sportininkai.