„Ducati“ lenktynininkas Jorge Lorenzo vėl išsiskyrė puikiu startu. Ispanas po starto iš dešimtos pozicijos pakilo į antrą, o po kurio laiko aplenkė M. Marquezą ir pakilo į pirmą vietą.

Kol J. Lorenzo bandė pabėgti nuo varžovų, M. Marquezas dėl antros vietos kovojo su Valentino Rossi, Andrea Dovizioso, Alexu Rinsu ir Mavericku Vinalesu. J. Lorenzo nepavyko išvengti kontakto su varžovu. Įveikiant vieną iš trasos posūkių, į ispano motociklą trenkėsi V. Rossi, bet abu sportininkai tęsė pasirodymą varžybose.

A. Rinsui pavyko aplenkti M. Marquezą ir pakilti į antrą vietą. Bet po dviejų ratų čempionato lyderis susigrąžino prarastą poziciją.

15-ame lenktynių rate A. Dovizioso aplenkė komandos draugą J. Lorenzo ir tapo varžybų lyderiu. Italas pirmavo iki 19-o rato, kai jį aplenkė M. Vinalesas. 20-ame rate vėl pasikeitė lyderis. Juo tapo į priekį įsiveržęs M. Marquezas.

Dar po vieno rato tiek M. Marquezas, tiek M. Vinalesas atsidūrė už trasos ribų ir į priekį praleido V. Rossį ir A. Dovizioso. Pastarieji du nepasidalino vieta pirmame posūkyje. V. Rossi atsidūrė už trasos ribų ir prarado kelias pozicijas.

Vėl lenktynių lyderiu tapęs M. Marquezas pasinaudojo už jo užvirusia kova dėl antros vietos. Kol sportininkai kovojo tarpusavyje, ispanas prieš juos įgijo nedidelę persvarą ir nugalėjo lenktynėse.

Paskutiniame rate M. Vinalesą aplenkė ir antroje vietoje finišavo „Suzuki“ atstovas A. Rinsas. Po finišo du ispanus skyrė vos 0,039 sek.

Dvikova dėl ketvirtos vietos tarp V. Rossi ir A. Dovizioso paskutiniame trasos posūkyje baigėsi „Ducati“ motociklininko pergale. O greičiausiųjų šešetuką užbaigė Calas Crutchlow.

Etapo įskaita: (vieta, lenktynininkas, komanda, laikas)

1. Marcas Marquezas Honda 41:13.863