Minėtasis prancūzas ilgą laiką pirmavo, bet T. Neuville‘is kiekviename greičio ruože vijosi lyderį. Prieš paskutinius sekmadienio greičio ruožus du sportininkus skyrė tik 3,9 sek.

T. Neuville‘is užfiksavo geriausius rezultatus keliuose greičio ruožuose, bet S. Ogier daugelyje jų liko antras. Iki finišo likus vienam greičio ruožui, S. Ogier persvara prieš belgą siekė vos 0,8 sek.

Paskutiniuose ralio kilometruose T. Neuville‘is prancūzą pranoko 1,5 sek. ir iškovojo pergalę, o S. Ogier turėjo pasitenkinti antra vieta.

Italijoje belgas viso iškovojo 30 taškų ir lenktynininkų įskaitoje padidino persvarą prieš tą patį S. Ogier. Šiuos du sportininkus dabar skiria 27 taškai.

„Toyota“ lenktynininkas Esapekka Lappi Italijos ralį baigė trečias. Tai pirmoji suomio prizinė vieta iškovota šių metų WRC sezone.

Greičiausiųjų penketuką užbaigė antrasis „Hyundai“ lenktynininkas Haydenas Paddonas ir „Citroen“ atstovas Madsas Ostbergas.

Italijoje vykusiame ralyje WRC2 klasėje triumfavo „Škoda“ automobiliu važiavęs Janas Kopecky.

Čempionato lyderių dešimtukas: (vieta, sportininkas, taškai)