Stipriausioje, PRO klasės įskaitoje, iš viso varžėsi 22 Baltijos šalių atstovai. Penktadienį vykusių treniruočių metu sportininkai stengėsi tausoti savo techniką ir didesnių kontaktų su apsauginiais atitvarais pavyko išvengti.

Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje geriausiai pasirodė estas Minkelis Normanas Tultsas, kurio važiavimą teisėjai įvertino 89 balais, Andrius Čibirka (Čipas Drift) kvalifikacijos nugalėtojui nusileido nusileido vos vienu tašku. Šeštas liko Gediminas Ivanauskas (Side to side), tik penktadienį ryte užbaigęs naujojo BMW konstravimo darbus Benediktas Čirba (Ukmergės ASK) iškovojo septintą vietą, 12-as liko Linas Klevinskas, 13-as Arūnas Černevičius, o pernai metų Lietuvos šonaslydžio čempionas Donatas Macpreikšas – tik 18-as.

Top 32 kovose D. Macpreikšas nusileido estui Birgeriui Kiirendui, o į Top 16 etapą be kovos pateko likę Lietuvos sportininkai. Jame lietuviams sekėsi prastai: A. Čibirka nusileido B. Kiirendui, G. Ivanauskas – estui Haroldui Valdmai, B. Čirba – latviui Ingusui Jekabsonui, A. Černevičius – estui Jako Pino.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi L. Klevinskui, kuris Top 16 kovose nugalėjo Henrį Kivimagį iš Estijos, Top 8 – J. Pino. Galutinėje įskaitoje Linas užėmė ketvirtą vietą, pusfinalyje nusileidęs I. Jekabsonui, o kovoje dėl trečios vietos – H. Valdmai. Etape nugalėjo latvis Erikas Ulasas, antroji vieta atiteko I. Jekabsonui.