„Mus sujungė labai paprasti interesai: abu norime Lietuvoje matyti kokybiškus renginius, abu norime matyti didelį kiekį dalyvių, tačiau po vieną tai įgyvendinti išties sunku, tad susijungimas ir atsakomybių pasidalinimas yra gana natūralus – tai leis pasiekti norimą rezultatą. Prieš dvejus metus „Samsonas Rally“ į Lietuvą surinko rekordinius 120 dalyvių iš 13 šalių, pats pavadinimas pasaulyje gerai žinomas ir siejamas tik su kokybe, todėl pasirinkome būtent šį vardą“, – pasakoja Zarasų ralio sumanytojas Audrius Gimžauskas.

Kaip ir planuota, ralis įvyks pirmąjį rugpjūčio savaitgalį. Siekdami tinkamai pasiruošti, organizatoriai savo atsakomybių ėmėsi pusmečiu anksčiau – kol A. Gimžauskas toliau zuja po regioną strateguodamas trasų parinkimus, M. Samsonas lankosi Suomijoje ir asmeniškai kalbina ekipažus – „Vaakuna Rally“ startuoja net 150 mašinų iš visos Europos, tad proga reklamai tikrai palanki.

"Samsonas Rally" akimirka
Foto: Andriaus Lauciaus nuotr.

„Pirmą kartą organizuodami savo ralį būtent tokiu metodu sugebėjome pritraukti pakankamai solidų ekipažų skaičių, tad tokios taktikos laikomės ir dabar. Kadangi 2015-aisiais nepasišiukšlinome ir daugelis iškeliavo su tikrai teigiamais atsiliepimais, tad ir dabar nėra sunku – žmonės yra girdėję, jiems įdomu.

Šiemet iš tiesų planavome „padžiauti pirštines“, tačiau netyčiomis sustartavus žiemos ralyje apetitas pradėjo augti, o atsižvelgę į esamą situaciją, supratome, jog turime prisiimti ir šią atsakomybę. Šįkart viskas kiek paprasčiau, nes galime remtis ilgamete A. Gimžausko patirtimi“, – pasakoja M. Samsonas.

Suomijoje ekipažas kvietė lenktynininkus į Lietuvą
Foto: Andriaus Lauciaus nuotr.

Naujasis tandemas tikisi, jog atsakingai tęsdami pasiruošimą galės džiaugtis norimu rezultatu. „Samsonas Rally Rokiškis“ taip pat virs įskaitiniu „Baltic Rally Trophy“ etapu.