Gegužės pabaigoje išvyką į Kazachstaną susiplanavęs Antanas Juknevičius čia keliavo konsultuoti organizatorių bei dalinti patarimus savo mokiniams, tačiau netikėtai pats sėdo už automobilio vairo ir dalyvauja varžybose. Vienam iš lenktynininkų susilaužius ranką, Antanas pagelbėjo be vairuotojo likusiam lietuviui Rimvydui Rimšai. Sportininkai varžybose startavo beveik standartiniu, T2 klasės „Nissan Patrol“ automobiliu.

„Dalyvavimas varžybose – visai netikėta, bet labai puiki proga gilinti savo žinias važiuojant aukšto lygio varžybose,“ teigė A. Juknevičius, šiemet įveikęs savo 6-ąjį Dakaro ralį. „Kazachstano ralio reido varžybas palaiko „FIA“ ir labai tikėtina, jog jos jau kitais metais gali būti įtrauktos į „Cross Country Rally“ pasaulio čempionato programą. Čia trasos daugiausiai susideda iš smėlynų, kopų, beveik visą laiką važiuojant bekele, o organizatoriai puikiai dirba savo darbą – viskas aukščiausio lygio.“

Pirmąją ralio dieną lietuviškasis ekipažas baigė finišuodamas ketvirtoje pozicijoje, už savęs palikdamas netgi profesionaliai ruoštus, T1 klasei priklausančius, konkurentų automobilius. Antrajame etape gegužės 31-ąją, Antanas Juknevičius ir Rimvydas Rimša finišavo trečioje pozicijoje, artimiausią persekiotoją aplenkdami daugiau nei 30-ia minučių. Po trečiojo etapo lietuviai įsitvirtino trečioje bendrosios įskaitos vietoje ir ketvirtoje vietoje esantį ekipažą lenkia beveik valanda.

Iš viso „Kazakhstan Rally“ metu sportininkai įveiks 1775 kilometrus Kazachstano Mangystau regiono, Kaspijos jūros pakrantės ir Ustyurt regiono apylinkėse. Varžybose dalyvauja ir lietuvių kilmės sportininkas, Dakaro ralio prizininkas, Artūras Ardavičius. Jis bagių (T3) klasėje po dviejų etapų užima pirmąją vietą.