Lenktynių lyderiu buvo "Ford Escort WRC" važiavęs Matisso Mežakso ekipažas. Lemiamas buvo 10-as greičio ruožas, kurį lenktynių lyderis baigė be vieno rato ir prarado apie 40 sekundžių.

Likus dviem ratams iki finišo tapo aišku, kad latvis nebepavys "Toyota Corolla WRC" važiuojančio esto Marguso Murako.

Estijos lenktynininkas ramiai finišavo, žinodamas, kad jo pagrindinis konkurentas nebelipa ant kulnų. Būtent tarp šių dviejų ekipažų ir virė atkakliausia kova - po pirmosios dienos, šešis greičio ruožus sportininkams įveikus Lietuvoje, lenktynininkus skyrė mažiau nei viena sekundė.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Ivaras Vasaraudzis, trečias liko Janis Vorobjovas. Abu prizininkai važiavo "Mitsubishi Lancer" automobiliais.

Sėkmingiausiai iš Lietuvos sportininkų nelengvą dvylikos greičio ruožų ralį įveikė Roko Lipeikio ir Ingos Lipeikytės ekipažas "Mitsubishi Lancer EVO VIII" automobiliu. Po pirmosios lenktynių dienos šeimyninis duetas buvo atsilikęs daugiau nei 20 sekundžių nuo Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažo, tačiau techninės problemos privertė kauniečius antrąją lenktynių dieną sulėtinti tempą ir jie liko antri tarp lietuvių.

Absoliučioje įskaitoje R.Lipeikis užėmė penktą, V.Švedas - septintą vietą, tarp lietuvių įsiterpė latvis M.Mežaksas.

Ralyje startavo daugiau nei 20 įvairų kartų "Mitsubishi Lancer" modelių, 12 - "Subaru Impreza", nemažai kitų keturiais ratais varomų galingų automobilių.

Pirmąją vietą tarp dviem ratais varomų automobilių ir 16-ąją absoliučioje įskaitoje užėmė Darius Vilimas ir Žilvinas Žeromskas su "Renault Clio". Naujai parengtą "Clio" vairavo ir 2004 metų Lietuvos ralio absoliutus nugalėtojas Evaldas Čirba, kuris liko 27-as absoliučioje įskaitoje.

Į pirmąjį dvidešimtuką dar pateko Arūnas Strumskis (11 vieta), Audrius Gimžauskas (12), Arūnas Ežerskis (17), Jonas Balčiūnas (18), Martynas Samsonas (19).

Iš viso "Kurzemės-Žemaitijos" ralį baigė 65 ekipažai.