Jau sekmadienį Vilniuje startuosiančių kartingo meistrų laukia tikros žiemiškos lenktynės, nors sinoptikai didelių šalčių jau nežada. Tad lenktynininkų laukia įtempta kova, o žiūrovų – kvapą gniaužiantys reginiai.

„Šios lenktynių serijos nereikėtų painioti su svarbiausiu Lietuvos kartingo pasaulio įvykiu – Lietuvos kartingo čempionatu. Tiesiog tai yra oficialios neklasifikuojamos kartingo varžybos įtrauktos į 2015-2016 metų Lietuvos kartingo federacijos varžybų kalendorių.

Tam, kad ir žiemą lenktynininkai neprarastų kvalifikacijos, išlaikytų puikią sportinę formą. Be to, „Žiemos taurė“ mums suteikia puikią galimybę populiarinti akivaizdžiai atsigaunantį kartingų sportą“, – sako Lietuvos kartingo federacijos generalinis sekretorius Ramūnas Žukauskas.

Sausio 10 dieną vyksiančios „Žiemos taurės“ 2-ojo etapo dalyviai sostinės pakraštyje įsikūrusiame Plytinės kartodrome rinksis jau nuo ankstaus ryto – dalyvių registracija prasidės devintą valandą. Na, o žiūrovams reginiai sekmadienį prasidės šiek tiek vėliau – kvalifikaciniai kartingo „Žiemos taurės“ 2-ojo etapo važiavimai startuos 11 val. 20 min. Greičio, virtuoziško vairavimo slidžioje trasoje ir reginių čia tikrai bus.