Nugalėjo Rustemas Minichanovas iš Rusijos (20 tšk.). Trečiąją vietą užėmė šio sezono lyderis kitas Rusijos atstovas Sergejus Kvašninas (15 tšk.).

Finale nepasisekė iš trečiosios pozicijos startavusiam Nerijui Naujokaičiui (Šakių TSK). Jis nebaigė varžybų, nes varžovai lietuvį taranavo jau pačioje finalo pradžioje. Šakiečiui atiteko septintoji vieta ir 10 įskaitinių taškų.

Valdas Stankūnas (Šakių TSK) užėmė 12-ąją, o Arvydas Galinis (Mažeikių "Naftkartas") - 15-ąją vietas.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis S.Kvašninas turi 67 taškus. P.Pleskovas, kuris trečiajame etape Slovakijoje buvo 12-as, su 22 taškais tarp 33 klasifikuotų lenktynininkų žengia 11-as. N.Naujokaitis (10 tšk.) užima 17-ąją, V.Stankūnas (5 tšk.) - 28-ąją, o A.Galinis (2 tšk.) - 29-ąją vietas.

3A diviziono varžybose Romualdas Vitkus (Plungės ASK "Ketorė tekėne") užėmė šeštąją vietą (11 tšk.). Nugalėjo čekas Ladislavas Hanakas (20 tšk.).

Bendrojoje įskaitoje pirmauja čekas Petras Turekas, surinkęs 66 taškus. R.Vitkus su 11 taškų tarp 30 klasifikuotų sportininkų yra 16-as.

Penktasis Europos čempionato etapas vyks birželio 10-12 dienomis netoli Plungės esančiame automobilių ir motociklų sporto komplekse "Žemaitija". Tai bus pirmosios tokio aukšto rango varžybos Lietuvos automobilizmo istorijoje.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.