Prie Valensijos įsikūrusiame „Lucas Guerrero Chiva“ kartodrome lapkričio vyksta „Rotax MAX Challenge Grand Finals 2014“ varžybos, po kurių kvalifikacinių važiavimų lietuvių „RKV-Racing“ komandos atstovas tapo vienvaldžiu lyderiu.

R. Baciuška parodė geriausią kvalifikacinių važiavimų laiką savo klasėje.

Antroje vietoje liko rusų kartongo žvaigždė Denisas Mavlanovas, o trečioje – australas Bryce'as Fullwoodas.

R. Baciuškos geriausias rato įveikimo laikas Valensijos trasoje – 58,631 sekundės. Kvalifikaciniuose važiavimuose iš viso varžėsi 72 sportininkai.

Dar vienas lietuvis, tos pačios „RKV-Racing“ komandos narys Laurynas Razas, važiuojantis „DD2“ klasėje, po kvalifikacinių važiavimų užėmė 24-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)