Įspūdingi, netoli Bauskės miesto esantys rūmai, tituluojami gražiausiais Baltijos šalyse. Rundalės rūmų ansamblis, vienas iš žymiausių baroko ir rokoko architektūros paminklų Latvijoje, pastatytas 1736–1740 m. laikotarpiu kaip Kuržemės hercogo Ernsto Johano Birono – Rusijos carienės Anos Ivanovnos favorito – vasaros rezidencija.

Į prabangiausio Baltijos šalių metų automobilio titulą pretenduoja penki konkurentai — BMW M4, BMW X4, „Jeep Cherokee“, „Kia Optima“ ir „Lexus NX“.

Šie automobiliai gerokai skiriasi kaina, važiavimo savybėmis ir priskiriami įvairiems rinkos segmentams, jų ratus suka benziną, dyzeliną ir net elektros energiją naudojantys varikliai. Tačiau jie rungtis šioje nominacijoje buvo atrinkti kaip geriausi skirtingų šalių ir net žemynų atstovai.

DELFI skaitytojai renka savo mylimiausią „TopGear apdovanojimų 2015“ automobilį! Balsuokite čia!

„Turime puikią progą palyginti, ką prabanga reiškia JAV, Japonijos, Pietų Korėjos ir Vokietijos gamintojams ir jų sukurtų automobilių pirkėjams“, – motyvus, kad pretendentai buvo atrinkti ne tik pagal kainą, dėstė žurnalo „TopGear Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Karolis Judzentavičius.

„Kia Optima“ yra klasikinio prestižo atstovas – ramaus būdo sedanas, neiššaukiančiomis kėbulo linijomis, tačiau prašmatniu salonu už sveiku protu suvokiamą kainą. Hibridinis „Lexus NX“ pabrėš socialiai atsakingo žmogaus statusą. Abu BMW modeliai skirti veržlaus charakterio žmonėms, o amerikinis „Jeep Cherokee“ patiks tvirtoms asmenybėms.

Kuris iš šių automobilių bus pripažintas geriausiu prabangiu modeliu, paaiškės sudėjus visų komisijos narių balsus. Verdiktas bus paskelbtas spalio 9 d. Taline. Beje, į „TopGear“ fotoobjektyvus Rundalės rūmuose pakliuvo ne tik prabangiausi automobiliai.

Sek svarbiausias automobilių pasaulio naujienas: nuo naujo „Bugatti" modelio iki KET pasikeitimų. Nestabdyk – prisijunk prie DELFI Auto draugų „Facebook“!