Pasak kartingo sporto specialistų, Aukštadvario kartodromo konfigūracija yra viena „teisingiausių“ Lietuvoje. Kaip teigia Lietuvos kartingo federacijos tarybos narys Tadas Vaitkevičius, Aukštadvario trasos posūkių konfigūracija yra bene techniškiausia Lietuvoje, važiuoti čia tikrai įdomu ir ganėtinai sudėtinga.

Trakų rajone įsikūrusioje Aukštadvario lenktynių trasoje vyko 4 kartingo čempionato etapo lenktynės. Varžybose dalyvavo gausus geriausių sportininkų būrys – dalyvių buvo daugiau nei 40. Pačių mažiausiųjų, „Micro“ klasėje, ketvirto etapo finale triumfavo Kajus Šikšnelis.

„Mini 60“ finale pirmas finišo liniją kirto Sergejus Gusarovas, „Open 125 Junior“ finale nugalėjo Titas Jurkonis, „Open 125 Senior“ klasėje greičiausias buvo Joris Dumčius. Įspūdinga kova vyko galingiausioje, jungtinėje klasėje, kurios viršūnė – „KZ2“ techniką pilotuojantys sportininkai. Čia finišo liniją pirmas kirto Ignas Misevičius.

Vėliau Aukštadvario kartodrome prasidėjo 5 kartingo čempionato etapo varžybos. Šio etapo „Micro“ klasės finale, remiantis preliminariais duomenimis, triumfavo Matas Sidekerskis, „Mini 60“ finale pirmas buvo S. Gusarovas, „Open 125 Junior“ finale nugalėjo Kasparas Vaškelis, „Open 125 Senior” klasėje finale laimėtoju tapo Andrėjus Apočkinas. Na o jungtinėje galingiausios technikos klasėje pagal preliminarius varžybų rezulatus greičiausias tapo „KZ2“ klasės kartingą pilotavęs Paulius Paškevičius.

Lietuvos kartingo čempionate liko dar vienas etapas. Paskutinis, šeštas čempionato etapas, vyks sostinėje. Patys geriausi Lietuvos kartingo meistrai ir mūsų šalies čempionate dalyvaujantys svečiai iš užsienio rinksis rugsėjo 20-21 dienomis Vilniaus Plytinės kartodrome.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)